کد خبر: ۹۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰ - ۰۳ مهر ۱۳۹۵
گودرزی:
محمود گودرزی وزیر ورزش در تازه ترین مصاحبه خود مسایل زیادی را درباره اتفاقات مدیریت باشگاه استقلال بازگو می کند.
به گزارش صبحانه پرس؛ وزیر ورزش ابتدا درباره بحران های به وجود آمده درباره مدیریت باشگاه استقلال و همینطور رفتاری که حسنی خو داشت به کیهان ورزشی می گوید: «این حرف را من نمی پذیرم چون آقای حسنی خو چهار، پنج ساعت به عنوان مدیر بودند. ایشان عصر، پیش من آمد و در هیئت مدیره شرکت کرد و پذیرفت که مدیرعامل استقلال شود. شب که شد به من تلفن زد که من به دلایلی نمی توانم بیایم. من گفتم که این دلایل که یک دفعه برای شما بوجود نیامد و از صبح هم داشتید، پس چرا قبلا مطرح نکردید؟! من به ایشان انتقاد دارم که این رفتار را کرد.»
او ادامه می دهد «آقای افشارزاده به علت اینکه هزینه بسیار زیادی را به بیت المال تحمیل کردند، من از ایشان رضایت نداشتم. ایشان طبق صورتی که خودشان داده اند، با 28 میلیارد تومان تیم را بسته اند و هزینه کرده اند. آقای طاهری در پرسپولیس، 15میلیارد هزینه کرده اند. به چه حقی این کار را کرده اند؟! البته 22 میلیارد گفته اند و 6 میلیارد بابت چیز دیگری بوده، اما همین 22میلیارد رقم کمی نیست. اگر با 15 میلیارد پرسپولیس مقایسه کنیم، اختلاف زیادی دارد که تازه آن 15میلیارد هم شاید عدد بزرگی باشد. گران ترین بازیکنان و مربیان را در تیم استقلال جمع کرده بودند!»
او در پاسخ به این سوال که آیا شما خواستار کاهش رقم قراردادها در استقلال شده اید، می گوید: «بله، من مخالفت کردم و بلافاصله زد و بندهایی شد و عده ای را فرستادند تا در جلوی وزارت ورزش به من ناسزا بگویند که چرا من جلوی اسراف بیت المال را می گیرم. من این کار را کردم که این دو تیم، زیان روی دست مردم نگذارند، چون بیت المال، سهم مردم است. دولت، نماینده مردم است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار