کد خبر: ۱۵۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۳ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان، مهندس عبدالرضا صالحی در سخنانی بیان کردند که زمین ورزشی بازار تمبی که شامل زمین ورزشی به ابعاد90*64فنس کشی و سرویسهای بهداشتی و سکوی تماشاگران است،در منطقه تمبی عملیات ساخت و تکمیل ان اغاز گردیده.قرار است این زمین ورزشی فاز اول ان تا پایان امسال و فاز دوم و پایان ان تا خرداد ماه 1396 به پایان برسد.

به گزارش گروه رسانه ای آراس : ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان، مهندس عبدالرضا صالحی در سخنانی بیان کردند که زمین ورزشی بازار تمبی که شامل زمین ورزشی به ابعاد90*64فنس کشی و سرویسهای بهداشتی و سکوی تماشاگران است،در منطقه تمبی عملیات ساخت و تکمیل ان اغاز گردیده است .

قرار است این زمین ورزشی فاز اول ان تا پایان امسال و فاز دوم و پایان ان تا خرداد ماه 1396 به پایان برسد.

زمین چمن مجموعه ورزشی شهید قنبری(مراد اباد) در منطقه22بهمن مطالعات و طراحی ان به پایان رسیده و بودجه لازم به ان اختصاص پیدا کرده،این زمین چمن به ابعاد105*68متر میباشد که دارای فنس کشی،جایگاه تماشاگران و رختکن میباشد که عملیات ساخت ان درپایان بهمن ماه سال جاری اغاز و در تابستان96 افتتاح خواهد شد.

افزایش سرانه ورزشی شهرستان مسجدسلیمان با افتتاح دو زمین  ورزشی روباز در منطقه تمبی و 22بهمن(مراداباد)

با افتتاح این دو پروژه ورزشی سرانه فضای روباز ورزش شهرستان افزایش میباد،همچنین این دو پروژه اولین پروژهای ورزشی روباز اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان در بخش مرکزی شهرستان میباشد.


حضور پرنگ مهندس عبدالرضا صالحی ریاست اداره ورزش و جوانان در تمامی برنامه های ورزشی
از زمانی که سکان هدایت اداره ورزش و جوانان به مهندس عبدالرضا صالحی سپرده شد شاهد پیشرفت قابل توجه ای در ورزش شهرستان گردید به طوری  که این اداره به عنوان بهترین اداره با رشد 52درصد نسبت به سایر ادارات ورزش و جوانان استان در رتبه اول قرار گرفته است 

در این میان حضور پررنگ مهندس عبدالرضا صالحی در تمامی برنامه های ورزشی شهرستان چه برنامه های ورزش محلات و چه برنامه های ورزش ادارات و هیئت های زیر مجموع قابل ستایش و تمجید است.

افزایش سرانه ورزشی شهرستان مسجدسلیمان با افتتاح دو زمین  ورزشی روباز در منطقه تمبی و 22بهمن(مراداباد)

انشالله با درایت و پشتکار مهندس صالحی شاهد رشد ورزش و ورزشکاران این شهرستان و رفع مشکلات همه ورزشکاران از لحاظ سخت افزاری و مالی و روحی باشیم.

در پایان از زحمات پررنگ مهندس صالحی تشکر میکنیم  وارزوی توفیق روزافزون  برای ایشان داریم.

افزایش سرانه ورزشی شهرستان مسجدسلیمان با افتتاح دو زمین  ورزشی روباز در منطقه تمبی و 22بهمن(مراداباد)
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار