کد خبر: ۲۶۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
در ادامه این جلسه پیگیری مصوبات جلسه اول هیات، برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی توسط کمیته ها، تعامل و همکاری هیات انجمن های ورزشی با نهادهای فرهنگی شهرستان جهت رشد و توسعه ورزش مورد تاکید قرار گرفت.
دومین جلسه هیات انجمن های ورزشی مسجدسلیمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی شهرستان مسجدسلیمان ، دومین جلسه این هیات در  سال جدید با حضور  ساسان زکی پور، ریاست هیات ،  کادر هیات ، و مسئولین کمیته ها برگزار شد.

در این جلسه که با هدف معرفی نائب رئیس جدید  این هیات و مسئول جدید کمیته انضباطی برگزار شد، طی حکمی از زحمات سرکار خانم نگین نظرپور نائب رئیس اسبق این هیات تقدیر و سرکار خانم فروغ سواری پور به عنوان نائب رئیس جدید هیات و سرکار خانم فریما سلحشور(فوق لیسانس وکالت) به عنوان مسئول جدید کمیته انضباطی در سال ۱۳۹۷ معرفی شدند.

در ادامه این جلسه پیگیری مصوبات جلسه اول هیات، برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی توسط کمیته ها، تعامل و همکاری هیات انجمن های ورزشی با نهادهای فرهنگی شهرستان جهت رشد و توسعه ورزش مورد تاکید قرار گرفت.

ساسان زکی پور ریاست هیات انجمن های ورزشی شهرستان مسجدسلیمان در ادامه این جلسه افزود: شهرستان مسجدسلیمان از شهرهای پراستعداد استان خوزستان میباشد که با توجه  داشتن نیروهای انسانی با استعداد و با توجه به نگاه ویژه نماینده محترم مجلس جناب آقای ظاهری،  مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان خوزستان جناب آقای حیدری و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان جناب آقای جمالپور که توجه زیادی به این زیرساخت ها دارند می تواند عملکرد درخشانی از خود در سال ۱۳۹۷ به همراه داشته باشد.

ساسان زکی پور در ادامه این جلسه از مسئولین کمیته ها و کادر هیات درخواست کرد تا گزارشی از فعالیت های ورزشی کمیته خودارائه نمایند تا مسائل، مشکلات و کمبودهای ورزشی ان کمیته ها مورد نقد و بررسی قرار گیرد و در صورت امکان تصمیمات لازم در خصوص برطرف شدن آن ها صورت گیرد.

زکی پور در ادامه این جلسه  خواستار توجه ویژه به ورزش های همگانی شد و در سخنانی فرمود: ورزش های همگانی از عوامل سلامت جامعه هستند و توسعه آن نیازمند مشارکت همه جانبه مردم و مسئولین است.

توجه به ورزش بانوان دیگر موضوع مطرح شده از سوی ریاست هیات انجمن های ورزشی شهرستان مسجدسلیمان بود؛ نهادینه کردن فرهنگ ورزش بعنوان عامل سلامتی بانوان و افزایش امید به زندگی در جامعه بسیار موثر خواهد بود و به همین منظور این هیات آماده هرگونه همکاری با دستگاه های اجرایی در ارائه خدمات مطلوب ورزشی در حوزه همگانی و بانوان در سطح شهرستان می باشد.

در بخش پایانی این جلسه اعضا هیات انجمن های ورزشی به ترتیب دقایقی پیرامون موضوعات و مشکلات ورزشی سخنانی را مطرح نمودند و ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه، برگزاری این گونه جلسات را باعث تقویت امر ورزش و افزایش روحیه‌ ورزشکاران دانستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار