کد خبر: ۲۶۵۶۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۵ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷
ریاست هیات انجمن های ورزشی مسحدسلیمان:
ساسان زکی پور گفت: الحمدالله در سال گذشته طرح برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی در جهت مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی را در سطح پارک ها و بوستان های شهرستان با همکاری هیات انجمن های ورزشی استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان، بصورت مطلوب برگزار شد، و انشاالله قصد داریم این برنامه های فرهنگی و ورزشی را در سال 97 نیز ادامه دهیم.
به گزارش روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی اولین جلسه این هیات امروز  یکشنبه مورخ ۹۷/۲/۲ راس ساعت ۱۸ با حضور ساسان زکی پور ریاست هیات ، کادر اجرایی و مسئولین کمیته ها در سال ۱۳۹۷ برگزارشد.

ساسان زکی پور ریاست هیات انجمن های ورزشی شهرستان مسجدسلیمان در این نشست ضمن عرض خوشآمد و تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به زحمات ورزشکاران این هیات و تشکر از تلاش های مسئولین  هیات انجمن های ورزشی  استان خوزستان و اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در راستای توسعه ورزش و اجرای برنامه های این هیات در سال ۹۶ گفت : علیرغم برخی دغدغه های مالی در هیات در سال گذشته، ورزشکاران زیر مجموعه  شهرستان عملکرد خوبی از خود نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان مسجدسلیمان نیاز مبرم به اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی میباشد در سخنانی افزود:  توجه و برنامه ریزی برای ترویج ورزش برای عموم مردم باید در اولویت قرار گیرد و در این راستا قرار است جشنواره های فرهنگی ورزشی با مشارکت اداره  ورزش و جوانان و دیگر نهادهای فرهنگی برگزار شود.

وی با توجه به موقعیت و پتانسیل ورزشکاران  در سطح شهرستان افزود: توسعه ورزش های زیر مجموعه هیات انجمن های ورزشی( اسپوکس -بازی های الکترونیک - دارت - طناب کشی - راگبی - فوتبال روی میز - سپک تاکرا و......)  یکی از اقداماتی است که امسال قصد داریم  برای توسعه ی این رشته های مهیج برنامه مناسبی را به اجرا در بیاوریم.

ساسان زکی پور افزود: امسال با حمایت مدیر کل پرتلاش ورزش استان خوزستان و ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان در جهت توسعه ی رشته های زیر مجوعه هیات انجمن های ورزشی برنامه های خوبی در نظر گرفته شده است.

در این جلسه جناب آقای مسعود حفیظی به عنوان نائب رئیس آقایان ، جناب آقای حسین ساسان به عنوان خزانه دار ، جناب آقای کوروش حسنوند به عنوان دبیر هیات ،سرکار خانم صدیقه زرده به عنوان مسئول کمیته آموزش و سرکار خانم محترم اعتدالی به عنوان مسئول روابط عمومی هیات انجمن های ورزشی مسجدسلیمان در سال ۱۳۹۷ برگزیده و منصوب شدند.

توجه و برنامه ریزی برای ترویج ورزش برای عموم مردم باید در اولویت قرار گیرد

توجه و برنامه ریزی برای ترویج ورزش برای عموم مردم باید در اولویت قرار گیرد

توجه و برنامه ریزی برای ترویج ورزش برای عموم مردم باید در اولویت قرار گیرد

توجه و برنامه ریزی برای ترویج ورزش برای عموم مردم باید در اولویت قرار گیرد
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
0
0
باسلام باتوجه به روند برنامه های انجام گرفته درسال گذشته و برنامه های درنظرگرفته انجمن با همکاری مساعدت آمیز مدیریت محترم امور ورزش جوانان استان خوزستان با شهرستان و هیئت انجمن های ورزشی درصدد رشد روز افزون برنامه های ورزشی هستیم ودر آخر تشکر می کنیم از ریاست محترم انجمن و کادر فنی کمیته های زیر مجموع التماس دعا.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار