کد خبر: ۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
به گزارش صبحانه پرس: سرمربی تیم ملی کاراته امید دختران گفت: هر زمانی که فدراسیون کاراته بخواهد آماده خدمت هستم و خود را سرباز وطن می دانم.
جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته گذشته برگزار شد و «سمانه خوشقدم» به عنوان سرمربی تیم کاراته دختران معرفی شد.

سمانه خوشقدم سرمربی تیم امید دختران کاراته در گفت‌و‌گو با میزان اظهار داشت: با توجه به اینکه عضو کمیته فنی هستم در جلسه انتخاب مربیان تیم‌های پایه حضور داشتم و خوشحالم که اعضای شورای فنی به بنده اعتماد کردند. سرمربیگری تیم امید دختران کاراته مسئولیت سختی است اما با توکل به خدا کار را پیش می‌بریم و امیدوارم روزهای خوبی برای کاراته بانوان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: وقتی شورای فنی و مدیر تیم‌های ملی بانوان رای به حضور من در تیم امید دادند به عنوان یک سرباز وطن اطاعت امر کردم و با تمام قدرت برای موفقیت کاراته کاهای امید تلاش خواهم کرد.

وی در خصوص تاریخ برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم امید گفت: قرار بود از 4 لغایت 6 شهریور ماه رقابت های انتخابی تیم امید برگزار شود که به دلیل برگزاری اردوی مشترک تیم بزرگسالان با یک تیم دیگر، این تاریخ تغییر خواهد کرد.

سرمربی تیم امید دختران کاراته ادامه داد: قرار است در طول مدتی که اردوهای تیم ملی برگزار می‌شود، ملی‌پوشان را به مسابقات برون مرزی به عنوان دیدار تدارکاتی اعزام کنیم تا به امید خدا با قدرت تمام راهی مسابقات قهرمانی آسیا (اندونزی) شویم.

خوشقدم با شاره به اینکه جوانان امروز، آینده کاراته را می‌سازند گفت: راه سختی پیش رو داریم اما با اتحاد و یکدلی کار را پیش میبریم تا بتوانیم در ساختن آینده کاراته بانوان سهیم باشیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار