کد خبر: ۳۴۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۷ - ۰۸ مهر ۱۳۹۸
نصیری خبر داد:
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان از پلمب استخرهای راشا و جهاد کشاورزی اهواز به دلیل عدم توجه به قوانین خبر داد.
پلمب استخرهای راشا و جهاد کشاورزی اهواز

به گزارش آراس: ابراهیم نصیری در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان این‌که در سال جاری از 300 باشگاه و استخر در اهواز بازدید داشته‌ایم، اظهارکرد: علی‌رغم تذکرات مکرر به استخرهای اهواز توسط هیات‌های نجات‌غریق و شنای اهواز بر رعایت اصول ایمنی، بهداشتی، فنی و مدیریتی، متاسفانه علی‌رغم میل باطنی‌مان به زودی نسبت به پلمب استخرهای راشا و جهاد کشاورزی اهواز اقدام می‌کنیم.

وی ادامه داد: تذکرات لازم به این استخرها داده شده بود اما متاسفانه مسوولان این دو استخر توجهی نداشتند. ما در بحث استخر و باشگاه‌ها خیلی جدی ورود کرده‌ایم و کوتاه نخواهیم آمد. رعایت قانون و موارد ابلاغی از سوی هیات شنای اهواز و نجات غریق، فصل و خطاب است و اگر مسوولان استخرها تمکین نکنند، مطمئنا برخوردمان جدی‌تر هم خواهد شد.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: از باشگاه‌ها و استخرداران می‌خواهیم تذکرات را جدی بگیرند. ما از شیوه مدیریت در برخی استخرها راضی نیستیم و با توجه به نیاز ضروری‌مان، به زودی با هماهنگی دادگستری استان، کارشناس رسمی دادگستری در حوزه حقوق ورزشی جهت بازرسی استخرهای شهرستان اهواز و حتی استان معرفی خواهد شد و مطمئنا نظارت به شکل جدی‌تری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار