کد خبر: ۳۳۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۳ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۸
عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان با بیان اینکه مشکلات ورزشگاه تختی آبادان در حال رفع شدن است گفت:کار آماده سازی ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی رقابت های لیگ برتر آغاز شده است.
آماده سازی ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی لیگ برتر آغاز شد

به گزارش آراس: مظفر شاملی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: گیت های الکترونیکی ورزشگاه تختی آبادان جانمایی شده و در چند روز آینده کار نصب آنها آغاز می شود.

وی نصب  دوربین مدار بسته در ورزشگاه تختی آبادان را یکی دیگر از الزامات فدراسیون فوتبال عنوان کرد و گفت: کار نصب این دوربین ها در حال انجام است و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: شماره گذاری صندلی های ورزشگاه تختی آبادان و فراهم کردن امکان فروش الکترونیکی بلیت از دیگر مواردی است که فدراسیون فوتبال به آن تاکید فراوان دارد که انجام این ۲ مورد از امروز آغاز شده است.

شاملی تصریح کرد: موارد خواسته شده از سوی فدراسیون فوتبال قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر با حمایت پالایشگاه آبادان در ورزشگاه تختی انجام می شود.

وی افزود: بازی های خانگی تیم صنعت نفت آبادان در رقابت های لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود و هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

در بازررسی نمایندگان سازمان لیگ فوتبال ایران از ورزشگاه تختی آبادان، گزارشی از مشکلات این ورزشگاه برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر تهیه و به مسئولان ورزشگاه ابلاغ و تاکید شد  در صورت رفع نشدن این نواقص تیم صنعت نفت در خطر از دست دادن میزبانی قرار می گیرد.

رقابت های لیگ برتر فوتبال قرار است از اواخر مرداد ماه جاری آغاز شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار