کد خبر: ۳۳۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۱ - ۱۰ تير ۱۳۹۸
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت : بیش از 50 طرح ورزشی در خوزستان بزودی به بهره برداری می رسد
 بهره برداری بیش از 50 طرح ورزشی در خوزستان

به گزارش آراس:افشین حیدری در گفتگو ویژه خبری شبکه استانی سیمای خوزستان با موضوع ورزش خوزستان با اعلام این خبر افزود : از جمله این طرح ها مجموعه های ورزشی ، زمین های چمن مصنوعی می باشد که در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد : از جمله این طرح ها مجموعه ورزشی شهید مجدیان دزفول است که پس از 23 سال و با اعتبار 6 میلیارد تومانی تکمیل و به بهره برداری می رسد.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان اظهارداشت : همچنین با همکاری بنیاد برکت 40 زمین چمن مصنوعی در مناطق حاشیه و کم برخوردار اهواز ساخته می شود.

حیدری با اشاره به اینکه برای توسعه ورزش در استان نیازمند حضور و حمایت بخش خصوصی هستیم تاکید کرد : در 2سال اخیر سرانه ورزش استان از 34 صدم به 64 صدم افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه  استاندار ورزش دوست خوزستان پیگیر حل مشکلات ورزش استان است ادامه داد : تیم های نفت مسجد سلیمان ، نفت آبادان و فولاد خوزستان خود را برای حضوری پرقدرت در لیگ برتر آماده می کنند.

مدیر کل ورزش و حوانان خوزستان گفت : ما به طور مستقیم نمی تواتیم به موضوع فوتبال ورود کنیم ولی انتظار ما این است که بخش خصوصی و شرکتها حمایت خود را از فوتبال به ویژخ فوتبال بانوان انجام دهند.

حیدری افزود : تیم فولاد خوزستان تمرینان خود را شروع کرده و نفت مسجد سلیمان با معرفی سرمربی جدید خود را تمرینات خود را آغاز و تا فردا به احتمال زیاد سرمربی نفت آبادان معرفی می شود.

وی به فعالیت هیات های ورزشی استان اشاره کرد و اظهارداشت : ما انتظار داریم افرادی که سکاندار این هیات ها می شوند افرادی ورزشی ، قدرت آوردن اسپانسر برای حمایت از برنامه های هیات و برنامه محور باشند.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان از راه اندازی پنج خانه جوان در استان خبر داد و گفت : تمامی این خانه جوان ها تجهیز شده اند اما به علت عدم وجود دستورالعمل این خانه ها بدون استفاده مانده اند.
حیدری افزود : بزودی با همکاری سازمان های مردم نهاد برنامه اوقات فراغت اداره کل ورزش و جوانان استان اجرایی و اعلام می شود. وی با اشاره به حواشی فینال جام حذفی اظهارداشت : علیرغم تاکید مسئولان امنیتی و انتظامی و شورای تامین استان مبنی بر برگزاری فینل در ورزشگاه غدیر با تاکید سازمان لیگ برتر این مسابقه در ورزشگاه فولاد برگزار شد و ما تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقه انجام دادیم و برگزاری فینال حق مردم خرمشهر و استان است که در این شهر و خوزستان برگزار شود.

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد : مردم و تماشاگران خوزستانی بسیار فهیم و آگاه هستند و علاقمند به فوتبال می باشند. حیدری همچنین از اجرایی شدن دستورالعمل فروش بیلت الکترونیکی ، نصب دوربین ، شماره دار کردن صندلی ها در ورزشگاه های برگزاری لیگ برتر فوتبال خبر داد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار