کد خبر: ۳۲۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: کسب یک امتیاز در برابر فولاد برای ما راضی کننده بود چرا که شرایط مان در جدول رده بندی بهتر از گذشته شد
فرکی: کسب یک امتیاز مقابل فولاد راضی کننده است

به گزارش آراس: حسین فرکی پنجشنبه پس از تساوی پیکان مقابل فولاد خوزستان، اظهار داشت: ابتدا باید از مسئولانی که در ساخت ورزشگاه شهدای فولاد نقش داشتند تشکر کنم ، معتقدم فوتبال بازی کردن در چنین فضایی واقعا جذاب و دوست داشتنی است.

وی افزود: به عنوان کسی که در فولاد کار کرده و با این تیم قهرمان لیگ شده انتظار داشتم مدیران باشگاه فولاد از من تقدیر کنند و یا حداقل با یک شاخه گل به رختکن تیم ما می‌ آمدند همچنین انتظار نداشتم که مدیران این باشگاه، هواداران را فریب داده و با اسم و اعتبار من بازی کنند.

فرکی با بیان این که در ابتدا و اواسط لیگ امسال از سوی باشگاه فولاد با من مذاکره شد گفت: ابتدای فصل مدیران ارشد کارخانه فولاد با من تماس گرفتند و مذاکرات خوبی داشتیم و بعد هم زمانی که هیئت مدیره جدید روی کار آمد باز هم برای آمدن به اهواز اعلام آمادگی کردم اما به مردم گفتند فرکی به اهواز نیامد در حالی که بعد از فوت نوه ‌ام علاقه ‌مند بودم در اهواز کار کنم. 

وی خطاب به مدیران باشگاه فولاد گفت: خواهش می کنم حقیقت را به مردم بگویید و با احساسات آن ها بازی نکنید، هر چند مردم واقعیت ‌ها را می ‌دانند. شب گذشته پنج هوادار فولاد به هتل ما آمدند و بار دیگر علاقه‌ خود را به من نشان دادند. وقتی مردم در اهواز من را صدا می ‌زنند به خواسته آن ها توجه کنید نه اینکه با احساسات آن ها بازی کنید. معتقدم ما مربیان و مدیران همه می‌ آییم و می ‌رویم اما باشگاه فولاد و هوادارنش می ‌مانند. من این حرف‌ ها را می ‌زنم تا مردم واقعیت ‌ها را بدانند.

سرمربی پیکان در خصوص بازی گفت: فولاد نسبت به ابتدای فصل خیلی بهتر شده و بی شک اگر تغییراتی که در کادر فنی انجام شد زودتر اتفاق می افتاد شرایط الان این تیم بهتر بود. به هر حال فولاد دیگر فرصت بالا آمدن ندارد و در نهایت بتواند در همین رده ششمی خود را حفظ کند اما امیدوارم فولاد در سال بعد به جایگاه واقعی خود که استحقاقش را دارد، برسد.

وی با بیان این که سعی می‌ کنیم در 2 بازی آینده هم جوانمردانه بازی کنیم تا حق تیمی ضایع نشود گفت: ما امروز بازی را آن طور که می ‌خواستیم شروع کردیم و در نیمه اول هم به خواسته‌ خودمان رسیدیم اما در نیمه دوم متاسفانه در زمان نامناسبی گل خوردیم و تمرکز بازیکنان‌‌ مان به هم خورد.
دیدار تیم های فولاد و پیکان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار