کد خبر: ۳۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱:۳۹ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: 10 باشگاه ورزشی متخلف در اهواز پس از بازرسی لازم و ابلاغ اخطاریه از سوی اداره اماکن عمومی ناجا خوزستان، تعطیل شدند
10باشگاه ورزشی متخلف در اهواز تعطیل شدند

به گزارش آراس: ابراهیم نصیری روز یکشنبه در جلسه کمیسیون ماده پنج امور باشگاه ‌های خوزستان بیان کرد: پارسال در راستای تقویت و توسعه بخش خصوصی از 500 باشگاه ورزشی اهواز در بخش آقایان و بانوان بازرسی به عمل آمد که به 120 باشگاه که در کار خود دچار تخلفاتی مغایر با قوانین بودند، تذکر کتبی داده شد و به آنها مهلت دادیم تا روند کاری خود را اصلاح کنند.

وی افزود: برخی از باشگاه داران ایراد فنی باشگاه خود را برطرف کردند اما برخی از آنها که 62 باشگاه هستند از قانون سرپیچی کردند که از این تعداد 10 مورد تعطیل شدند.

نصیری ادامه داد: با آن دسته از باشگاه هایی که به لحاظ مساحت باشگاه، بیمه ورزشی ورزشکاران، گرفتن شهریه‌ غیرمتعارف و موارد مغایر با قوانین که منجر به آسیب رسانی به جامعه و ورزشکاران شود برخورد می ‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه برای کمک به باشگاه داران، مدت زمان اهدای پروانه فعالیت را به حداقل رساندیم گفت: معتقدیم بازگشایی باشگاه ها به ارتقای سطح سلامت جامعه، کاهش هزینه درمان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی کمک می کند؛ از طرفی هر باشگاه حداقل برای پنج تا 10 نفر ایجاد شغل می کند که تاثیر مثبتی در جامعه دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار