کد خبر: ۳۱۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۵ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
باشگاه فولاد خوزستان به حواشی دیدار با تیم سایپا در هفته بیست و یکم لیگ برتر واکنش نشان داد و خواستار برخورد مناسب دستگاه‌ های ذی ربط با رفتارهای غیر ورزشی شد.
به گزارش آراس:بنا بر اعلام سایت باشگاه فولاد خوزستان، 'در جریان دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر، علی دایی سرمربی تیم سایپا و دیگر عوامل این تیم پس از این دیدار به صورت گروهی سخنانی نامربوط در خصوص افشین قطبی سرمربی تیم فولاد خوزستان به زبان آوردند که با فرهنگ ایرانی-اسلامی و ذات ورزش همخوانی ندارد. 

با توجه به لزوم احترام متقابل بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم ها به یکدیگر، باشگاه فولاد خوزستان و هواداران بیشمار آن ضمن تقبیح رفتار نامناسب کادر فنی و عوامل تیم سایپا و بی احترامی به عوامل تیم میهمان خواهان برخورد مناسب دستگاه ‌های ذی ربط با افراد دخیل در به وجود آوردن فضای غیر ورزشی و غیر حرفه ای است . 

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان با سرمایه گذاری کلان بر مقوله فرهنگ حرفه ای و باشگاه داری آکادمیک در کلیه رده های سنی فوتبال، نسبت به رواج فرهنگ غیر ورزشی در فوتبال کشور مخالف بوده و ترویج آن را به شدت تقبیح می کند'.
دیدار تیم های سایپا و فولاد خوزستان در هفته بیست و یکم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار