کد خبر: ۳۱۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۳ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
اتفاقی بی سابقه در ورزشی ایران؛
آراس- فدراسیون جهانی برای نظارت بر انتخابات فدراسیون جودو یک ناظر را به فدراسیون جودو ایران معرفی خواهد کرد!
به گزارش آراس: بر اساس اعلام وزارت ورزش و جوانان انتخابات فدراسیون جودو قرار است ۲۵ اسفندماه برگزار شود. هر چند تاکنون اسامی دقیق نامزدهای حاضر در این انتخابات اعلام نشده، ولی انتشار یک خبر ورزش ایران در شوک قرار داد. 

بر اساس شنیده ها فدراسیون جهانی جودو به درخواستی که از داخل ایران ارسال شده یک ناظر را برای این حضور در این انتخابات به فدراسیون جودو معرفی خواهد کرد. اتفاقی که در ورزش ایران بی سابقه بوده و معلوم نیست واکنش مسئولان وزارت ورزش به این موضوع که به نوعی بی احترامی به ساختار ورزش ایران است، چیست؟

نوبهار مدیر جدید روابط عمومی فدراسیون جودو در این رابطه به خبرنگاران گفت: هیچ مکاتبه ای از سوی سرپرست فدراسیون جودو برای حضور ناظر در انتخابات پیش رو به فدراسیون جهانی ارسال نشده و ما نیز پس از دریافت نامه از IJF به این موضوع پی بردیم.

وی در مورد اینکه آیا حضور ناظر جهانی در انتخابات قانونی خواهد بود یا خیر گفت: درخواست ناظر برای حضور در انتخابات زمانی صورت می گیرد که بین وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و هیات های ورزشی اختلافی وجود داشته باشد و اکنون هیچ اختلافی بین این سه ضلع نیست و اصل موضوع تکذیب می شود. 

باید منتظر ماند و دید واکنش وزارت ورزش به این نامه چه خواهد بود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار