کد خبر: ۱۲۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
مجید باقری نیا می گوید این تصمیم از قبل گرفته شده است و نه اداره ورزش و جوانان و نه هیات فوتبال خوزستان در این مورد به ما کمک نکرده اند.
به گزارش آراس: 

مجید باقری نیا، سرمربی تیم شهرداری ماهشهر به شدت به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر میزبانی آنها از گسترش فولاد تبریز در اهواز یا آبادان معترض است. او در گفت و گو با "ورزش سه" درباره این اتفاقات گفت: «ما یک تیم لیگ دویی هستیم و اشتباه کردیم که به مانند دیگر تیم ها انصراف ندادیم و بی احترامی نکردیم، مهم این است که تیم گسترش فولاد ضرر نکند.»

سرمربی با تجربه تیم ماهشهری در ادامه افزود: «این تصمیم از قبل گرفته شده است و نه اداره ورزش و جوانان و نه هیات فوتبال خوزستان در این مورد به ما کمک نکرده اند. آقای طالقانی، عضو هیات مدیره فدراسیون است و نباید هر نامه ای می رسد بدون دلیل قبول کند، مشکل ورزشگاه ماهشهر چیست؟ این ورزشگاه برای میزبانی در جام حذفی هیچ مشکلی ندارد.»

وی در ادامه گفت: «بالاخره در این فوتبال یک عده عزیز هستند و یک عده نباید رشد کنند. واقعا متاسفم که 4 روز قبل سازمان لیگ نامه ای به ما داده است و در آن برای ما تعیین تکلیف کرده که یا در اهواز یا آبادان میزبانی کنید. شاید ما بخواهیم در امیدیه میزبان باشیم گرچه باز هم می گویم نباید این حق را از مردم ماهشهر گرفت.»

باقری نیا افزود: «من یک سوال دارم که اگر خدایی ناکرده برای هواداران ما در راه اهواز یا آبادان مشکلی ایجاد شود چه کسی پاسخگو است؟ به صورت طبیعی گسترش فولاد باید ما که تنها 400 میلیون بودجه داشته ایم را ببرد و مردم ماهشهر فقط می خواهند بازی را ببینند. امیدوارم سازمان لیگ در این رای تجدید نظر کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار