کد خبر: ۱۲۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۲۷ آبان ۱۳۹۵
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید با توجه به برگزاری بازی فینال در خوزستان امیدوار است که یک تیم خوزستانی به فینال برسد.
به گزارش آراس: 

نعیم سعداوی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با نفت و گاز گچساران گفت: «بازی روز پنجشنبه ما بسیار سخت است اما شناخت خوبی از تیم حریف خود داریم. نفت و گاز گچساران سرمربی جوان و تحصیل کرده ای دارد که از دوستان من است و در سالهای گذشته تجارب زیادی کسب کرده و یزدی تیم خوبی را تشکیل داده است. سطح این تیم بالاتر از جایگاهی است که اکنون فعالیت می کند. نفت و گاز گچساران مهره های خوبی دارد که سابقه حضور در لیگ برتر و استقلال خوزستان را نیز دارند. آنها  پر انگیزه هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند؛ به همین دلیل با تمام وجودشان در زمین حاضر می شوند.»

سرمربی فولاد خوزستان در ادامه اضافه کرد: «در کنار این موضوعات ما نیز فولاد خوزستان هستیم و در هفته های گذشته به خودباوری رسیدیم. بازیکنان ما هدف دارند و برای رسیدن به این اهداف از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. در مرحله اول می خواهیم یک بازی خوب و تماشاگرپسند ارائه دهیم و هدف دوم ما صعود به مرحله بعد است. هدف ما این است که مرحله به مرحله پیش برویم و اکنون تمام تمرکز ما بر روی بازی نفت و گاز است. برای تلاش از این مرحله تلاش می کنیم و برای بازی های بعد، بعدا فکر خواهیم کرد.»

سعداوی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی فکر می کنید، عنوان کرد: «همه تیم ها دوست دارند که تا مراحل پایانی جام حذفی پیش بروند و چقدر خوب می شود اگر یک تیم از خوزستان در فینال جام حذفی حضور داشته باشد زیرا فینال این مسابقات در خوزستان برگزار می شود.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار