کد خبر: ۳۴۵۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۱ - ۲۳ مهر ۱۳۹۸
بن عباس بیان کرد؛
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: تولید مازاد مرغداری های خوزستان توسط اداره کل پشتیبانی امور دام استان خریداری می‌شود.
مازاد تولید مرغداری‌های خوزستان خریداری می‌شود

به گزارش آراس: امید بن عباس سه شنبه در ستاد تنظیم بازار استان در سرسرای سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان کرد: مرغ درجه B با قیمت هر کیلوگرم ۱۲۷ هزار ریال و مرغ درجه A به قیمت هر کیلوگرم ۱۳۰ هزار ریال در صورت تولید مازاد از مرغداری ها خریداری می شود.
بن عباس گفت: خریداری مرغ مازاد تا پایان مهر ماه امسال انجام می شود و مرغداری هایی که تمایل به فروش مرغ خود دارند می توانند به ادارات پشتیبانی امور دام استان مراجعه کنند.

وی در ادامه با اشاره به پیگیری جدی تخلفات بخش آرد و نان در استان افزود: برای برخورد با متخلفان در این بخش از دادستانی کمک خواهیم گرفت تا جلوی تخلفات در این حوزه گرفته شود.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان افزود: با همکاری وزارت صمت لیست قیمت کالاها در اپلیکیشن ” آپ” قرار گرفته است تا مردم در هنگام خرید قیمت واقعی کالا را با قیمتی که خریداری می کنند مقایسه کرده و در صورت تخلف باید با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.

بررسی وضعیت انبارهای غله در خوزستان

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: اداره کل استاندارد، مرکز بهداشت و معاونت غذا و داروی خوزستان مکلف هستند بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان در مدت یک ماه وضعیت انبارهای غله استان را رصد و بررسی کنند.

وی گفت: شرکت غله خوزستان نیز مکلف است مشکلات و نواقصی که از انبارهای آنها اعلام می شود را برطرف کند تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

بن عباس در ادامه با اشاره به سازماندهی قیمت میوه و تره بار در بازار استان افزود: باید راهکار و برنامه موثری را برای ساماندهی و تعیین قیمت میوه و تره بار در میادین تعیین کنیم تا کمترین فشار و ضرر به مصرف کننده وارد شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار