کد خبر: ۳۴۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸
مدیرکل اموراتباع و مهاجرین خارجی استانداری خوزستان خبر داد:
علیرضا گورئی گفت: اتباع افغانستانی که دارای گذرنامه موقت معتبر باشند بطور رایگان با ثبت در سامانه توسط همکاران و بدون ویزا می توانند به عراق سفر کنند. برای فاقدین گذرنامه گذرنامه جدید صادر می شود.
نمایندگی اداره کل اتباع  بطور شبانه روزی جهت رفع مشکلات اتباع خارجه در مرز شلمچه مستقر شده است

به گزارش آراس: مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خوزستان از فراهم شدن  تسهیلات برای  اتباع افغانستانی که در سنوات گذشته جهت ثبت نام اربعین به اهواز مراجعه می نمودند  خبر داد و گفت   امسال با استقرار همکاران و تامین سخت افزار ونرم افزار مورد نیاز در محل مهمانشهر شهید بنی نجار گتوند اقدامات لازم جهت صدور وتمدید گذرنامه موقت ایشان در حال انجام است. 

علیرضا گورئی افزود؛ اتباع افغانستانی که دارای گذرنامه موقت معتبر باشند بطور رایگان با ثبت در سامانه توسط همکاران و بدون ویزا می توانند به عراق سفر کنند. برای فاقدین گذرنامه  گذرنامه جدید صادر می شود.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی در ادامه گفت: نمایندگی این اداره کل  از یک هفته پیش بطور شبانه روزی جهت رفع مشکلات اتباع خارجه در شلمچه مستقر شده است وبطور مستمر مشکلات صدها زائر خارجی را با رایزنی با کنسول عراق ،وزارت کشور وسایر مسئولین ذیربط
حل وفصل نموده است وبسیاری از اتباع که مشکل عبور با مرزبانی عراق پیدا می کردند اسکان و پذیرایی نموده است.  در این زمینه همکاری سپاه ولیعصر قابل تقدیر است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار