کد خبر: ۳۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۱۲ مهر ۱۳۹۸
سایت های همراه اول شهیدرجایی، عبدالسیدمریوش، سرقلعه فالح، جنگه، میدان ارجان، قلعه کعبی، مراونه، میدان ارجان و پل کیانشهر نصب و مورد بهره برداری قرارگرفت.
به گزارش آراس: به منظور توسعه شبکه ارتباطی  و گسترش پوشش شبکه همراه اول در روستاها، با تلاش كارشناسان متخصص مخابرات منطقه خوزستان، سایت های همراه اول روستایی شهیدرجایی باغملک، عبدالسیدمریوش شوشتر، سرقلعه فالح و جنگه ایذه با تکنولوژی 2G نصب و راه اندازی شد.
با نصب و بهره برداری از این دکلهای همراه اول، استفاده ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف از نعمت خط تلفن همراه اول امکان پذیر شد.  

با راه اندازی سایتهای پرسرعت روستایی همراه اول قلعه کعبی بهبهان و مراونه اهواز با تکنولوژی 2G و 3G ساکنین این روستاها و روستاهای اطراف و نزدیک میتوانند با استفاده از اینترنت پرسرعت همراه، از خدمات دولت الکترونیک بهره مندشوند.  

همچنین به منظور تقویت پوشش آنتن و دیتای همراه و در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشترکان همراه اول، سایتهای جدید و پرسرعت میدان ارجان بهبهان و پل کیا نشهر اهواز با تکنولوژی 2G و 3G و 4G نصب و راه اندازی گردید.
براساس این گزارش جهت راه اندازی ونصب این سایتها، جمعاً مبلغ ٩٦ ميليارد ريال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (طرح USO ) و شركت مخابرات ايران هزینه شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار