کد خبر: ۳۴۰۷۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۸
کار آفرین نمونه زن سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در روستاهای اطراف امیدیه و حتی مناطق مختلف دیگر از استان اشتغالزایی بسیاری از طریق این فعالیت‌ها انجام و ۶۰ نفر نیروی کاری دارم.
اشتغالزایی بانوی کارآفرین امیدیه برای ۶۰ نفر

به گزارش آراس: توران شریفی درباره فعالیت خود در حوزه‌های کشت گیاهان دارویی، جو، گندم، نشا، گلرنگ، نهال کاری، زنبورداری، پرورش طیور به شیوه سنتی و جوجه‌کشی اظهار کرد: ۱۳سال است که مشغول به فعالیت هستم و در ابتدا از پرورش طیور این کار را آغاز کردم؛ هم اکنون نیز همین کار را ادامه و در کنار آن در حال پرورش یک گله زنبور و کارهای کشاورزی به صورت گسترده هستم.
وی افزود: در روستاهای اطراف امیدیه و حتی مناطق مختلف دیگر از استان اشتغالزایی بسیاری از طریق این فعالیت‌ها انجام و در حال حاضر نیز ۶۰ نفر نیروی کاری دارم.
کارآفرین نمونه زن سازمان جهاد کشاورزی خوزستان عنوان کرد: در طی این ۱۳ سال فعالیت تاکنون هیچ تسهیلاتی به بنده تعلق نگرفته و انتظارات بسیار زیادی داشتم و همواره می‌خواستم تا از طریق سازمان های مربوطه به غیر از سازمان کشاورزی مورد حمایت قرار بگیرم اما انتظاراتم به طور کامل برآورده نشده است.
وی در پایان تصریح کرد: اخیرا قوانین جدیدی در حوزه حمایت از کارآفرینان به وجود آمده که بسیار دست و پاگیر هستند و اجازه ادامه فعالیت را به ما نمی‌دهند، همچنین طی دو سال اخیر نیز بیشترین نیروهایم را به دلیل سنگ اندازی‌های مختلف در امیدیه از دست دادم.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
0
0
بهت افتخار میکنم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار