کد خبر: ۴۳۶۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: شناخت شبکه‌های تضمینی قاچاق و نظارت و کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی در خارج از مرزها ضروری است و هر مدیری در حوزه کاری خود باید وقت ویژه‌ای برای مبارزه با قاچاق بگذارد.

علی اکبر حسینی محراب در نشست ستاد مبارزه با قاچاق و ارز استان خوزستان، بر ضرورت فعالیت کارشناسی و مطالعاتی وسیع تاکید و اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر نیازمند هم‌افزایی، کار کارشناسی و مطالعاتی دقیق و اراده‌ای مصمم با بهره‌گیری از توانمندی افرادی پاک دست است.

 استاندار خوزستان با بیان اینکه ما باید برای مردم آسایش و رفاه به ارمغان بیاوریم، افزود: مطالعه روی جریان‌های قاچاق برای جلوگیری از خروج کالا و ارز ضروری است؛ بی‌مبالاتی در عرصه مدیریت سبب می‌شود این رخدادها پیش آید.

حسینی محراب با بیان اینکه آثار قاچاق برای استان و کشور باید مورد توجه واقع شود، گفت: شناخت شبکه‌های تضمینی قاچاق و نظارت و کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی در خارج از مرزها ضروری است.

وی افزود: هر مدیری در حوزه کاری خود باید وقت ویژه‌ای برای مبارزه با قاچاق بگذارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: باید با فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی، قاچاق را برای جوانان و نوجوانان مذموم جلوه دهیم.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، حسینی محراب در پایان بر جمع‌بندی طرح مطالعاتی مبارزه با قاچاق تأکید کرد و گفت: هم‌افزایی دستگاه‌های امنیتی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و نرم افزارهای قوی ضروری است و از تجربه موفق استان‌های دیگر و دیگر کشورها نیز باید را درخصوص مبارزه با قاچاق استفاده کنیم.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار