کد خبر: ۴۳۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵:۳۰ - ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: یکهزار هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری جدید است.

علی مهدی پور با اشاره به تعهد این شرکت در ایجاد زیرساخت های لازم برای فعالان اقتصادی و تولیدی بیان کرد: اراضی شهرک‌ها به متقاضیان واقعی احداث واحدهای صنعتی و تولیدی واگذار خواهد شد و برای بازدهی هر چه بهتر در این بخش با افرادی که توانایی تولید دارنی همکاری می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در برخی شهرک‌های صنعتی استان به دلیل استقبال متقاضیان سرمایه گذاری کمبود زمین وجود دارد که در سفر اخیر رییس جمهور به خوزستان درخواست افزایش اراضی صنعتی در این مناطق را داشته ایم.

وی افزود: شهرک‌های صنعتی تقاضا محور در شهرستان‌های اهواز، دزفول، شوشتر، اندیمشک، آبادان و خرمشهر قرار دارند که دارای ظرفیت بالایی برای جذب سرمایه گذار هستند و از فعالان اقتصادی برای فعالیت در این شهرک‌ها استقبال می‌شود.

مهدی پور بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در پیشبرد طرح‌های عمرانی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان عزم جدی دارد تا زیرساخت‌های لازم برای فعالیت صنعتگران و تولیدکنندگان، هرچه بهتر فراهم شود.

۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان قرار دارد.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار