کد خبر: ۴۳۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۴۰ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
با حضور معاون اجرائی رئیس جمهور
نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان برای بررسی و پیگیری مصوبات دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به این استان برگزار شد.
با توجه به تاکید رئیس جمهور بر نظارت بر اجرای مصوبات سفرهای استانی، نشست تخصصی مجمع نمایندگان استان خوزستان با معاون اجرایی رئیس جمهور در راستای بررسی مصوبات دور دوم سفر های استانی رئیس جمهور دوم خرداد در ساختمان نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل مختلف استان مطرح و گزارشی از پیشرفت طرح‌های عمرانی استان ارایه کردند.

همچنین نمایندگان با قدردانی از نگاه ویژه دولت گفتند: انتخاب خوزستان به عنوان نخستین مقصد سفرهای استانی امسال نشان از نگاه ویژه و خاص رئیس جمهور و هیات دولت به این استان است.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در دور دوم سفرهای استانی، اوایل اردیبهشت ماه به استان خوزستان سفر کرد که به گفته علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان در این دور، ۱۸۰ هزار میلیارد ریال برای پروژه مصوب این استان در نظر گرفته شد.

حسینی محراب بیان کرد: همچنین در جریان این سفر تفاهم نامه هایی میان دستگاه های اجرایی و همچنین شرکت ها و واحدهای مختلف بخش های خصوصی و دولتی منعقد شده و مدیران باید با جدیت این تفاهم نامه ها را پیگیری نموده تا به مرحله اجرا برسند.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار