کد خبر: ۴۳۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۱ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان با بیان اینکه امروز دشمن با تمام توان در راستای ترویج ناامیدی، یاس و بی‌اعتمادی و ناکارآمدی در میان مردم ایران تلاش می‌کند گفت: جهاد تبیین بهترین ابزار برای خنثی کردن این تلاش و توطئه های دشمن است.

حجت‌الاسلام عبدالرضا رستگار‌ در نشست خبری قرارگاه جهاد تبیین که در دفتر خبرگزاری تسنیم خوزستان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد اظهار داشت: یکی از موضوعات بسیار مهمی که امروز باید به آن توجه داشته باشیم جهاد تبیین است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در ارتباط با اهمیت جهاد تبیین گفت: رهبر معظم انقلاب در ارتباط با جهاد تبیین به کرات بیانات خود را در خصوص جهاد تبیین مطرح  و تاکید کرده‌اند و لذا  امروز همه ما وظیفه داریم نسبت به این امر مهم توجه خاص و ویژه‌ای داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام توان در راستای ترویج ناامیدی، یاس و بی‌اعتمادی و ناکارآمدی در میان مردم ایران  تلاش می‌کند گفت:  جهاد تبیین بهترین ابزار برای خنثی کردن این تلاش و توطئه های دشمن است.

رستگار با اشاره به تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در استان خوزستان گفت: با توجه به اینکه  نقش روحانیون در جهاد تبیین و امید دادن به مردم بسیار مهم است در این راستا قرارگاه جهاد تبیین روحانیت تشکیل شده است.  همچنین در راستای تحقق فریضه مهم جهاد تبیین گام‌های بلندی برداشته شده که یکی از آنها تربیت نیروی متخصص است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان نقش رسانه‌ها را در جهاد تبیین، نقشی با اهمیت و خنثی‌کننده ترفند دشمنان عنوان کرد و گفت: رسانه‌ها به عنوان زبان گویای مردم و پل ارتباط بین مردم و مسئولان می‌توانند سربازان خط مقدم در جهاد تبیین و نقطه مقابله با تحریف، تخریب و ناامیدی آفرینی دشمن باشند.

وی گفت: سومین همایش جهاد تبیین با حضور علما و روحانیون استان خوزستان روز چهارم خرداد برگزار می‌شود.
جهاد تبیین راهکار خنثی کردن توطئه های دشمن است


جهاد تبیین راهکار خنثی کردن توطئه های دشمن است


جهاد تبیین راهکار خنثی کردن توطئه های دشمن است

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار