کد خبر: ۴۳۵۳۹
تاریخ انتشار: ۰۵:۳۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برنامه ریزی‌های لازم برای ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید در استان فراهم شده تا با سرعت و دقت بیشتری این فرآیند انجام شود.

مسعود حمیدی نژاد در نشست ستاد استانی ثبت نام در محل این اداره کل با تاکید بر نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر روند ثبت نام دانش آموزان بیان کرد: ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید با شعار "ثبت نام مطلوب، عدالت محوری و خانواده مداری” انجام می‌شود لذا مهم ترین هدف این اداره کل در بحث ثبت نام دانش آموزان، رعایت عدالت آموزشی در تمام نقاط استان بوده و تمام تلاش این مجموعه رعایت مفاد شیوه نامه ثبت نام است.

وی افزود: ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از نهم اردیبشهت ماه آغاز شده و ثبت نام پایه هفتم به عنوان ورودی متوسطه اول از اول تیرماه آغاز خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان افزود: بر اساس دستورالعمل وزارتخانه فرآیند ثبت نام تمامی دانش آموزان ورودی دوره های تحصیلی در مدارس دولتی و غیردولتی به صورت حضوری و الکترونیکی و از طریق سامانه sida.medu.ir و با مسئولیت مدیر مدرسه انجام خواهد شد.

جمعیت دانش آموزی خوزستان یک میلیون و یکصد هزار نفر است که در بیش از ۱۰ هزار مدرسه دولتی و غیر دولتی مشغول به تحصیل هستند.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار