کد خبر: ۳۷۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۱ تير ۱۳۹۹
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر:
دکتر نائب فدایی از برگزاری مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر با هدف هوشیارسازی جامعه نسبت به خطر کرونا و تاکید بر لزوم استفاده از ماسک خبر داد.

مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر برگزار شد

مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر برگزار شد

مانور حساس سازی کرونا در شهرستان شوشتر برگزار شد
به گزارش آراس  ازشوشتر: معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت : با توجه به استمرار وضعیت قرمز در استان خوزستان و بی توجهی برخی همشهریان نسبت به هشدارها، مانور حساس سازی کرونا برگزار شد. 

 وی افزود: این مانور از روبروی ساختمان مرکزی دانشکده علوم پزشکی شوشتر آغاز و ضمن رژه خودروها، همکاران ما با حضور در اماکن عمومی و بازار مرکزی شوشتر به ارائه آموزش های لازم و توزیع تراکت های آموزشی میان کسبه و مردم پرداختند.

 دکتر فدایی تصریح کرد: از همشهریان عزیز انتظار داریم که با درک درست شرایط، همراهی لازم را با کادر بهداشت و درمان برای کنترل بیماری کووید-۱۹ داشته باشند و با استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و عدم شرکت در مراسمات عزاداری و شادی به کاهش بیماری کمک کنند. 

 وی در پایان عنوان کرد: لازم می دانم از همراهی سازمان آتش نشانی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، فوریت های پزشکی، اتاق اصناف و بازاریان عزیز که با معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر همکاری لازم را داشتند تشکر نمایم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار