کد خبر: ۳۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - ۱۲ دی ۱۳۹۸
شهردار اهواز :
شهردار اهواز گفت :به دلیل طولانی شدن زمان طرح های عمرانی، مردم اهواز، ذهنیت خوبی نسبت به پروژه‌های عمرانی شهر ندارند.
شهرداراهواز:
مردم شهر ذهنیت خوبی نسبت به طر

به گزارش خبرنگار آراس، موسی شاعری ظهر پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه اهواز اظهارکرد:
با صحبت هایی که با استاندار خوزستان شد، قرار شد قرارگاه خاتم را برای حضور در اهواز و اجرای پروژه های شهری دعوت کنیم و این اتفاق موجب شد امروز سه طرح بزرگ را در استان با همکاری قرارگاه آغاز کنیم.

وی افزود: در ابتدا سه طرح برای آغاز همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا  تعریف شد که شامل این پروژه، پروژه میدان جمهوری و مجموعه ورزشی است.

شهردار اهواز تصریح کرد: طراحی طی شده، مطالعات انجام، نقشه ها آماده شد و امروز شروع عملیات اجرایی این پروژه را شاهد هستیم.

شاعری ادامه داد: خوشحالیم که امروز پس از گذشت چند ماه یکی از پروژه هایی را که ما با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء توافق کردیم عملیات اجرای آن آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به ذهنیت منفی مردم اهپلژ نسبت به اجرای طرح های عمرانی شهری به دلیل طولانی شدن زمان اجرای آنها و کیفیت بد اجرا ، یادآور شد: این یک واقعیت است که مردم اهواز ذهنیت خوبی نسبت به  پروژه های عمرانی شهر ندارند به دلیل زمان طولانی طی شده برای اجرای پروژه ها که نمونه  بارز آن پروژه قطار شهری ما است که اکنون قریب به 15 سال است  از آن می گذرد.

شهردار اهواز گفت:  به همین علت تصمیم گرفتیم با همکاری قرارگاه خاتم که سابقه خوبی در خوزستان  و دیگر طرح های بزرگ کشور دارد این طرح ها را اجرا کنیم.

شاعری افزود: طبق برنامه ریزی این پروژه به صورت دو شیفت و سه شیفت انجام می شود و امیدواریم  تجربه شیرین از  حضور قرارگاه خاتم الانبیا داشته و کم تر از زمان پیش بینی شده شاهد بهره برداری آن باشیم.

وی بیان کرد: برخی مشکلات در زیر ساخت های شهر اهواز به عنوان مرکز استان یکی از شهر های استراتژیک کشور وجود دارد که رفع آن نیازمند یک نگاه ویژه توسط مسئولین دولتی است، بارندگی های اخیر موجب ایجاد سیل در برخی نقاط اهواز شد که این وضعیت در شان مردم استان نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار