کد خبر: ۳۴۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۹ - ۰۴ آبان ۱۳۹۸
مدیر کل تأمین اجتماعی در جمع صادرکنندگان نمونه خوزستان :
جلسه بررسی و رفع موانع و مشکلات صادر کنندگان ، انجمن ها و واحدهای تولیدی خوزستان با حضور مدیر کل تأمین اجتماعی ، رئیس سازمان صمت و جمعی از صادر کنندگان و مدیران عامل واحدهای صنعتی استان برگزار گردید
به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ضمن تشریح اهم اقدامات بعمل آمده از سوی سازمان تأمین اجتماعی در حوزه های تخصصی فنی و درآمد با موضوعیت کارفرمایان گفت : تأمین اجتماعی همواره خود را یاور نیروی کار و پشتیبان کارآفرینان و کارفرمایان می داند. مرعشی با تاکید بر اینکه در سال رونق تولید ، خرید کالای ایرانی ، دفاع از حقوق کارگر ایرانی و پشتیبانی از کارفرمای ایرانی است گفت : برای تحقق بخشیدن به این امر می بایست با وضع قوانین و مقررات حمایتی به ثبات و دوام اشتغال و رونق تولید در شرایط ویژه اقتصادی کمک کرد. وی اجرای قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب ، حمایت از کارگاه های آسیب دیده از بحران سیل اخیر استان و درک صحیح سازمان تأمین اجتماعی از شرایط کارگاه های تحت تاثیر از تحریم های استکبار جهانی را از دیگر مواردی برشمرد که در سایه تعامل ، همدلی و همراهی با شرکای اجتماعی سازمان بدست آمده است.


همچنین امیرحسین نظری رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان اظهار داشت : با وجود شرایط اقتصادی کنونی فشار کمرشکنی بر روی بخش تولید وجود دارد که می طلبد همه دستگاه های مرتبط و سازمانهایی که به نوعی با یکدیگر ارتباط دارند با هم همکاری بیشتر بعمل آورند. نظری با تقدیر از مساعدتهای سازمان تأمین اجتماعی مطالبات این سازمان را به حق دانست و افزود : باید مشکلات و موانعی که بر سر راه تولید وجود دارد را شناسایی و در جهت رفع آنها تلاش کرد هر چند سازمان تأمین اجتماعی نیز باید با تأمین منابع ، پاسخگوی تعهداتش در قبال بیمه شدگان و مستمری بگیران باشد.

همچنین علیرضا ملک پور رئیس اتحادیه تولید کنندگان چرم مصنوعی کشور با تاکید بر ایجاد وحدت رویه  در اجرای قوانین ، دستورالعملها و بخشنامه های سازمانی گفت : آنچه امروز بیش از هر زمان دیگر اهمیت دارد احساس مسئولیت نسبت به تولید ، اشتغال و صادرات است. ملک پور حیات و بقای سازمان تأمین اجتماعی را وابسته به تولید و اشتغال دانست و تصریح کرد : سازمان تأمین اجتماعی سازمانی بین النسلی است و متعلق به شرکای اجتماعی و بویژه کارفرمایان است و تنها در سایه تعامل دو سویه است که می توان به موفقیت در تداوم حیات آن امید داشت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار