کد خبر: ۳۴۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - ۰۴ آبان ۱۳۹۸
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی توسط مارون انجام شد
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون از تامین ۷۰۰ بسته نوشت افزاری برای دانش آموزان کم برخوردار بخش های باوی، غیزانیه و رامشیر در راستای رفع موانع تحصیل در این مناطق خبر داد.
به گزارش آراس به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مهندس حمیدکاویان ضمن تسلیت دهه آخر ماه صفر و تاکید بر حمایت همه جانبه از اقشارکم بضاعت به ویژه مجاوران تاسیسات عملیاتی، گفت: این بسته ها شامل کیف و سایر اقلام نوشت افزاری است که به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مناطق مسکونی حوزه ی عملیاتی شرکت تقدیم شد.

وی بابیان اینکه شناسایی این دانش آموزان و هماهنگیهای لازم باکمک نهادهای اجرایی منطقه از جمله فرمانداری رامشیر و بخشداری های باوی و غیزانیه صورت گرفته است، اذعان داشت: خوشبختانه همدلی و همکاری فرمانداران و بخشداران مناطق مجاور واحدهای عملیاتی، مسیر ما را در ارائه خدمات بهینه به مردم هموارساخته است و امیدوارم توانسته باشیم گامی مهم در جهت رفع موانع تحصیل برای دانش آموزان کم برخوردار برداشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد که ۴ عدد مینی بوس نیز به عنوان سرویس رایگان مدارس، از طرف شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به بخش های مرکزی رامشیر و مشراگه اختصاص یافته است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار