کد خبر: ۳۴۵۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۲۶ مهر ۱۳۹۸
حادثه سقوط خودروی پراید درکانال بزرگ آبیاری کشاورزی در نزدیکی روستای سله چین در بخش مرکزی شهرستان گتوند ۲ پسر را به کام مرگ کشاند.
به گزارش آراس: رئیس فوریت های پزشکی شهرستان گتوند روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این حادثه حدود ساعت۱۱:۳۰ دقیقه به این مرکز اعلام شد، افزود: پس از اطلاع، نیروها با آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
عیسی بشیری افزود: خودروی پراید سه سرنشین داشت، که ۲ پسرنوجوان و جوان  ۱۲ و هشت ساله از سرنشینان این خودرو غرق شدند، و یک پسر ۱۰ ساله نجات یافت.
وی با بیان اینکه حادثه دیدگان از عشایر بخش مرکزی گتوند هستند، اضافه کرد: هم اکنون جستجو برای پیدا کردن جسد غرق شدگان با حضور نیروهای امدادی عملیاتی و دیگر دستگاه های مدیریت بحران شهرستان گتوند ادامه دارد.
به گزارش آراس، کانال بزرگ آبیاری کشاورزی که برای تامین آب اراضی کشاورزی شهرستان گتوند و کشت و صنعت کارون از دهه های گذشته احداث شده است، به دلیل نداشتن گاردریل  و علائم هشدار دهنده کافی هرساله صحنه حوادث ناگواری در طول مسیر است.
تاسیسات و سازه های آبی کانال بزرگ آبیاری کشاورزی شهرستان گتوند زیر نظر شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کارون بزرگ(گتوند) سازمان آب و برق خوزستان است.
کمبود امکانات امداد رسانی مدیریت بحران شهرستان گتوند در حوادث، مشکلات زیادی را برای نیروهای امدادی عملیاتی ایجاد می کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار