کد خبر: ۳۴۴۱۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - ۱۱ مهر ۱۳۹۸
مهندس محمدی در بازدید از مجتمع گچساران ۲ :
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: کارکنان مناطق عملیاتی در صف مقدم پشتیبانی تولید هستند و خدمات رسانی ویژه به این نیروها از اولویت های مهم صنعت نفت است.
به گزارش آراس: مهندس احمد محمدی چهارشنبه ۱۰ مهرماه باحضور در بین کارکنان عملیاتی مجتمع گچساران ۲ (دشت بلوط ) ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دغدغه اصلی مسوولان صنعت نفت، خدمات رسانی مطلوب به نیروهای مناطق عملیاتی است و بر اساس این نگرش و تفکر، دست اندرکاران امر نیز باید در راستای رضایت حداکثری این کارکنان گام بردارند.

وی تصریح کرد: بایستی برای کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی بیش از گذشته امور پرسنلی، اداری، خدماتی و سطح آموزش آنها بهبود یابد تا این نیروها با میل و رغبت بیشتری به فعالیت در این حوزه ادامه دهند.

همچنین در این دیدار صمیمی، مهندس احمد محمدی از کارکنان بخش های مختلف مجتمع گچساران ۲ از جمله بخشهای شیمیایی،آزمایشگاه، بهره برداری، ایستگاه تقویت فشار ضعیف و نمکزدایی درخواست نمود تا مشکلات و تنگناهای موجود را بیان کنند که در این خصوص کارکنان این مجتمع ضمن گزارشی از فعالیت های خود، به بیان برخی از مشکلات شان از قبیل درمان، سمتهای سازمانی، جاده دسترسی، و پرداخت فوق العاده ها اشاره کردند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز خطاب به آنان اظهار داشت: در زمینه رفع موانع و مشکلات پیش روی کارکنان مناطق عملیاتی در حد توان، تلاش خود را به کار می گیرم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار