کد خبر: ۳۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
نمایشگاه کتاب دفاع مقدس روز یکشنبه با حضور محمد تقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سرسرای دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت.
نمایشگاه کتاب دفاع مقدس با حضور معاون وزیر علوم گشایش یافت

به گزارش آراس: مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید چمران اهواز در حاشیه گشایش این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: این نمایشگاه با حدود ۶۰۰ عنوان و ۲ هزار جلد کتاب دایر شده که حدود ۱۰۰ عنوان با موضوع دفاع مقدس و بقیه در زمینه های مختلف ادبی ، رمان ، روانشناسی و... است.

سید صدرالدین مرتضوی افزود: این نمایشگاه هر سال مورد استقبال دانشگاهیان قرار می گیرد و با توجه به مصادف بودن با هفته دفاع مقدس، کتب عرضه شده در خصوص دفاع مقدس بیشترین فروش را دارد.

وی بیان کرد: نمایشگاه کتاب دفاع مقدس از ۳۱ شهریور تا ۲۰ مهر از ساعت هشت صبح تا پنج بعدازظهر برپاست.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز یکشنبه وارد اهواز شد و از پروژه های دانشکده نفت و روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز دیدن کرد. وی همچنین با حضور در یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

بازدید از تالار ادبیات و علوم انسانی، مجتمع آزمایشگاه دانشکده کشاورزی، دانشکده مهندسی علوم آب، بافت ساختمان قدیم دامپزشکی، سالن فرهنگی و هنری دانشگاه، مرکز خلاقیت و نوآوری و مجتمع خوابگاهی شهید علم الهدی و حضرت معصومه (س) و بازدید از دانشکده هنر شوشتر از دیگر برنامه های سفر وی به خوزستان اعلام شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار