کد خبر: ۳۳۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸
آیین گشایش سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان استان خوزستان با حضور مدیران استانی و هنرمندان و جمعی از علاقه‌مندان به‌ حوزه سینما در سینما هلال اهواز برگزار شد.
آغاز به کار سی‌و‌دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خوزستان

به گزارش آراس: معاون هنری و سینمایی میدر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تبریک به کودکان برای میزبانی از این رویداد جشن هنری گفت: از استاندار ارزشمند خوزستان برای همکاری های موثر ایشان در برگزاری این رویداد مهم هنری و سایر رویدادهای هنری و با توجه به دغدغه هنری و فرهنگی ایشان که بسیار علاقمند هستند که فضای جامعه سرشار از فرهنگ و هنر و نشاط و سرزندگی باشد تشکر ویژه دارم.

ناصر آریایی‌نیا اظهار کرد: یکی از ارکان جامعه توسعه یافته جامعه‌ای است که کودک و نوجوان در آن محوریت توجه و برنامه‌ریزی باشد.

وی افزود: رشد و پیشرفت کودکان و نوجوانان در گرو تقویت فعالیت‌های هنری ما است و رویکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری در جامعه است.

آریایی‌نیا گفت: فعالیت‌های هنری در کشور و استان خوزستان باعث می‌شود کودکان و نوجوانان از خطراتی که آنها را تهدید می‌کند مصون بمانند و از خانواده‌ها درخواست می‌کنم نسبت به رویکرد کودکان به هنر اهمیت زیادی قائل شوند چراکه این موضوع می‌تواند هم در مسایل اجتماعی، اخلاقی و مسایل تحصیلی حایز اهمیت باشد.

معاون هنری و سینمایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از کلیه ارگان‌ها و نهادهایی که در برگزاری سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان خوزستان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان همکاری داشتند قدردانی کرد.

سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خوزستان از ۳۱ مرداد تا چهار شهریور در سینما هلال اهواز برگزار می‌شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار