کد خبر: ۳۳۴۱۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۱۵ تير ۱۳۹۸
اطلاعیه برگزاری و تقویم آموزشی ترم تابستان 98 مرکز علمی و کاربردی شهرداری اهواز منتشر شد.
انتخاب واحد دانشجویان از 15 تیرماه لغایت 30 تیرماه 98 می باشد

همچنین شروع کلاسها از 22 تیرماه 98 و پایان آنها 31 مردادماه 98 خواهد بود. امتحانات نیز از 2 شهریور لغایت 9 شهریور برگزار می شوند.

نکاتی که در زمان انتخاب واحد نیمسال تابستانی می بایست رعایت شود، شامل موارد ذیل است:

1- در مقطع کاردانی یا کارشناسی دروس کارورزی 1 و کارورزی 2 می بایست گذارنده شود.

2- دانشجویان می توانند دروس کارورزی 1 یا کارورزی 2 را در نیسمال تابستان اخذ نموده تا از افازیش سنوات تحصیلی جلوگیری شود. شرط اخذ کارورزی 2، پاس شدن کارورزی یک می باشد.

3- دانشجویان می توانند همراه درس کارورزی 1 یا کارورزی 2، دروس عمومی و مهارت مشترک را به ترتیب زیر تا سقف 6 واحد اخذ نمایند
* کارورزی + یک درس عمومی 2 واحد + یک درس مهارت مشترک = 6 واحد
* 4 واحد درس عمومی + 2 واحد درس مهارت مشترک = 6 واحد
* 4 واحد مهارت مشترک + یک درس عمومی 2 واحدی = 6 واحد
* 6 واحد درس مهارت مشترک
* 6 واحد درس عمومی

4- دانشجویانی که با 8 واحد فارغ التحصیل می شوند، می توانند تا 8 واحد درسی اخذ نمایند (به شرط آنکه هیچ واحد دیگری برای انتخاب واحد و یا معرفی به استاد نداشته باشند.)

5- اگر دانشجویان درس کارورزی را در تابستان اخذ نمایند، صرفاً می توانند 14 واحد درسی (2 واحد کارورزی + 12 واحد درسی) در نیمسال عادی انتخاب واحد نمایند. (منظور از نیمسال عادی، نیمسال مهر و بهمن است). بنابراین توصیه می گردد، در تابستان ثبت نام نموده و درس کارورزی را نیز اخذ نمایید.

6- دانشجویان ورودی مهر 97 در تابستان حتماً درس کارورزی 1 را اخذ نمایند تا مشکل سنوات تحصیلی برای آنها به وجود نیاید.

7- کارورزی 2 فقط برای دانشجویانی در تابستان قابل ارائه می باشد که دانشجو در تابستان فارغ التحصیل می شود و یا در مهر 98 فارغ التحصیل شود. (به غیر از این دو شرط امکان اخذ کارورزی 2 در تابستان وجود ندارد)


تذکرات مهم:

** انتخاب واحد تنها توسط دانشجو و فقط در تاریخ های ذکر شده فوق صورت می پذیرد و طبق تقویم آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

** انتخاب واحد به صورت اینترنتی می باشد، لذا پرداخت شهریه خود را در زمان اعلام شده انجام دهید. در صورت حذف دروس اخذ شده دانشجو توسط سامانه هم آوا به علت عدم پرداخت، کلیه عواقب آن به عهده دانشجو خواهد بود.

** دانشجویان سایر مراکز علمی کاربردی و دانشگاه های استان می توانند دروس عمومی و مهارت کشترک را در این مرکز اخذ نمایند.


برای اطلاعات بیشتر با شماره 09032592615 تماس حاصل نمایید تا به نشانی دانشگاه واقع در اهواز - گلستان - میدان کارگر (فرهنگ شهر) مراجعه نمایید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار