کد خبر: ۳۲۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰:۴۷ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
رئیس شورای تامین شهرستان هندیجان:
رئیس شورای تامین شهرستان هندیجان با اشاره کشف جسد یک جوان در ساحل رودخانه زهره هندیجان گفت: بعد از پیگیری های صورت گرفته فرد مظنون به قتل، خود را به پلیس معرفی کرد
قاتل جوان هندیجانی خود را به پلیس معرفی کرد

به گزارش آراس: علی بویری روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران در بیان جزئیات بیشتر این حادثه اظهار کرد: روز شنبه ۱۱ خرداد دو جوان هندیجانی در یکی از لنج های مستقر در ساحل رودخانه زهره به وسیله چاقو با یکدیگر درگیر شدند که یکی از آنها کشته شد.

وی ادامه داد: فرد مظنون که از دوستان مقتول بوده است از صحنه جرم متواری شد که بعد از کشف و شناسایی هویت جسد، تحقیقات اولیه پلیس در این خصوص آغاز و مظنون اصلی این جنایت مشخص شد اما هنوز انگیزه این قتل معلوم نیست.

بویری اضافه کرد: با هماهنگی و پیگیری اعضای شورای تامین شهرستان و رایزنی و تلاش هایی که از طریق نیروی انتظامی و ریش سفیدان و بزرگان هر دو خانواده قاتل و مقتول صورت گرفت، فرد مظنون امروز خود را به پلیس معرفی کرد.

رئیس شورای تامین شهرستان هندیجان تاکید کرد: تحقیقات در این خصوص برای روشن شدن ابعاد این قتل همچنان از سوی مراجع قضایی ادامه دارد.

سرپرست فرمانداری این شهرستان از خانواده قاتل به خاطر همکاری با پلیس و از خانواده مقتول بابت خویشتنداری و قانون مداری به منظور روشن شدن ابعاد این حادثه قدردانی کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار