کد خبر: ۳۲۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۸
سرپرست تیم آتش نشانی اعزامی شهرداری تهران به اهواز:
سرپرست تیم آتش نشانی اعزامی شهرداری تهران به اهواز گفت: باتوجه به میزان فعالیت‌ها، پیشرفت کار بالا است و احتمالا تا دو روز آینده گل و لای شهرک پیام اهواز به‌طور کامل تخلیه می‌شود
اتمام تخلیه گل و لای شهرک پیام اهواز تا دو روز آینده

به گزارش آراس: محمدرضا هاشمی درباره آخرین اقدامات صورت گرفته درباره آبگرفتگی‌های مناطق مسکونی حاشیه رود کارون در شهر اهواز گفت: در جلسه‌ای که در ستاد بحران تهران با موضوع آبگرفتگی در اهواز برگزار شد، تهران به عنوان استان معین خوزستان موظف به اعزام نیرو و تجهیزات به این استان شد. البته تیم عملیاتی کامل ما به همراه ۳۰ آتش نشان و ۶ پمپ سنگین و تجهیزات دیگر ابتدا به پلدختر اعزام شدند.

هاشمی ادامه داد: به دلیل شرایط بحرانی که از دیروز صبح برای اهواز پیش بینی شده بود، دو روز است که به شهرک پیام اهواز آمدیم و مشغول تخلیه گل و لای به جا مانده در معابر و خانه‌ها هستیم.

سرپرست تیم آتش نشانی همچنین درباره میزان خسارات وارده به ساختمان‌ها گفت: شاهد آسیب جدی و تخریب ساختمان‌ها نبودیم. گل و لای وارد منازل شده، بخش‌هایی هم فاضلاب وارد طبقات شده، پی ساختمان‌ها آسیب دیده و ترک خورده است اما ساختمانی تخریب نشده است.

وی درخصوص نتیجه عملیات‌ و میزان تخلیه گل و لای نیز توضیح داد: تاکنون ۵۰ درصد گل و لای خانه‌ها و سطح خیابان‌های شهرک تخلیه شده است. نیروهای داوطلب ۲۴ ساعته فعالیت کردند و به نظر می‌رسد باتوجه به میزان فعالیت‌ها، پیشرفت کار بالا است و احتمالا تا دو روز دیگر تخلیه کامل این منطقه صورت گیرد. 

به گزارش سایت شهر نوشت سرپرست عملیات آتش نشانی شهرداری تهران در پایان اظهارکرد: نیروهای داوطلب پس از پایان کار قرار است به منطقه دیگری در اهواز اعزام شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: