کد خبر: ۲۹۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۷ آبان ۱۳۹۷
به گزارش آراس، دکتر کاوه اسلامی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از برگزاری همایش سالانه مدیران مراکز مطالعات و مجموعه توسعه آموزش دانشگاههای علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: این همایش دوروزه 23 و 24 آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این همایش ویژه مدیران EDC دانشگاهها، EDO دانشکده ها، مسئولین و جمعی از اعضای کمیته ارزشیابی اساتید برگزار شده بود.

این عضو هیئت علمی گروه داروسازی با اشاره به اهمیت برگزاری این گونه همایشات اذعان داشت: فرآیند ارزشیابی اساتید از جمله فرایندهای پر چالش در سطح دانشگاههای علوم پزشکی کشور می باشد.

وی در بخش دیگری تصریح کرد: شرکت در این همایشات فرصت معتنمی است جهت تبادل نظر و دریافت تجربیات مفید در این راستا است. اسلامی خاطر نشان کرد: طی این همایش نظام ارزشیابی کیفیت عملکرد آموزش هیئت علمی، مرور مستندات اموزشی، ارزشیابی کیفیت عملکرد آموزش هیئت علمیمبتنی بر شبکه و راهکارهای پیشنهادی در زمینه ارزشیابی کیفیت عملکرد آموزش اعضا هیئت علمی مورد تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است برگزاری جلسات متعدد جهت ارتقاء فرآیند ارزشیابی در دانشگاه و حضور مسئولین مرتبط میتواند در راستای ارتقاء بهره مندی از تجربیات سایر دانشکده های علوم پزشکی کشور و همچنین افزایش دانش تخصصی در این زمینه گردد.

   
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار