کد خبر: ۱۶۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
آراس: با در نظر گرفتن موفقیت چشمگیر گوشی های پیکسل و پیکسل اکس ال گوگل با وجود تمام حواشی و مشکلات، این موضوع که گوگل به فکر معرفی نسخه های 2017 این گوشی ها است تقریبا قطعی به نظر میرسد. سال گذشته کمپانی گوگل که تا پیش از این در دنیای گوشی های هوشمند به واسطه ی پلتفرم موبایل خود یعنی اندروید مشهور بود، با معرفی دو گوشی اندرویدی پرچمدار که دارای مشخصات فنی بسیار مناسب و ویژگی های بارزی بودند در نقش یک سازنده ی مستقل ظاهر شد تا زنگ خطری برای دیگر سازندگان مانند سامسونگ و اپل به صدا در بیآید. بدین ترتیب سری نکسوس به خاطره ها سپرده شد و پیکسل ها گوشی های گوگلی جدید بازار لقب گرفتند. تاکنون گزارشاتی هر چند کم در مورد نسل دوم گوشی های پیکسل منتشر شده است و حال گوگل با اقدامی جالب، به طوری غیر مستقیم خبر از معرفی پیکسل 2 در سال 2017 داده است.

آقای Krishna Kumar، سرپرست محصولات پیکسل گوگل در حال نظر خواهی از کاربران در مورد گوشی های پیکسل سال 2016 است و بازخورد دارندگان این گوشی را در جامعه ی کاربران پیکسل دریافت میکند. سوالاتی که از اعضای این مجمع پرسیده میشود بدین شرح است: "از چه بخش از طراحی پیکسل ها راضی بوید؟" " از کدام بخش متنفر بودید؟"، " کدام اقدام ما درست بود؟" " دوست دارید چه بخشی از این دستگاه ها را بهبود دهیم؟"

با اینکه هیچ ضمانتی نیست که گوگل پاسخ کاربران را بشنود اما مطمئنا ضرری نیز وجود ندارد که کاربران نظرات خود را در این مورد به گوگل اعلام کنند. طبیعتا گوگل نمیتواند نظرات کاربران را در مورد نسل فعلی پیکسل اعمال کند اما شاید از این نظرات برای ساخت پیکسل 2 کمک بگیرد. اما جالب است بدانید که اکثریت درخواست ها در این مجمع از سوی کاربران این بوده است که گوگل حاشیه های دستگاه را کم کند، از بلند گوهای استریو در جلوی دستگاه استفاده کند و قابلیت مقاومت در برابر آب را نیز به آنها اضافه کند. طبیعتا درخواست هایی که بیشتر از گوگل شده است احتمالا از سوی کمپانی بیشتر در نظر گرفته خواهند شد. پیکسل های فعلی از نظر حاشیه ی نمایشگر وضعیت جالبی ندارند و یکی از نقاط ضعف طراحی این گوشی ها محسوب میشود، اسپیکر این دستگاه ها نیز مشکلات زیادی برای کاربران ایجاد کرد و در نهایت در حالی که اکثر پرچمداران فعلی در برابر آب مقاومت بالایی دارند، پیکسل ها فاقد چنین خاصیتی هستند. انتظار نداریم که گوگل تمامی درخواست های کاربران را عمل کند اما درخواست های پرشماری که گفته شد در صورت عملی شدن مطمئنا باعث بهبود فروش پیکسل های نسل بعد گوگل خواهند شد. نظر شما در مورد این اقدام گوگل چیست و شما دوست دارید چه بهبود هایی در پیکسل های 2017 صورت بگیرد؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار