کد خبر: ۱۵۹۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
معضلات شهری باید با برنامه ریزی اصولی و درست انجام شود که نیازمند تشکیل نشست های مشترک با مسئولین شهری و کشوری، نماینده ها دارد تا وضعیت شهر را سروسامان دهند.
آراس - طیبه قاسمی 

جمشید شهنی فعال اجتماعی  اظهار کرد: اگر به همین شیوه ادامه دهیم اهواز در بیست سال آینده به شهری تبدیل خواهد شد که مردم فقط برای کار کردن به آن می آیند وبعد می روند تا در شهرهای دیگر زندگی کنند.

 جمشید تالانک شهنی در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری آراس بیان کرد: امروز مدیریت شهری به گونه ای پیش می رود که نتواسته آن طور که باید و شاید رضایتمندی شهروندان را جلب کند،درست است که همه در شهر کار می کنند اما عملکرد شورا و کارکرد های آن  رضایت چندانی ندارند،در همین مسئله اخیر که گردوغبار باعث تعطیلی کل شهر شد هم کسی پاسخگو نبود.

این فعال اجتماعی تاکید کرد: درست است که این موضوع خارج از مدیریت شهری است اما در مشکلات همه سهیم هستند و باید احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

جمشیدشهنی: باید با توسعه شهری مانع مهاجرت نخبگان از کلانشهر اهواز شد
وی ایجاد اختلال در خدمات شهری از جمله آب، برق و تلفن را نیز پیامد ضعف در سیستم شهری دانست و گفت: معضلات شهری باید با برنامه ریزی اصولی و درست انجام شود که نیازمند تشکیل نشست های مشترک با مسئولین شهری و کشوری، نماینده ها دارد تا وضعیت شهر را سروسامان دهند.

شهنی توجه به ورودی های شهری را معضل دیگری خواند و تاکید کرد: اگر به همین شیوه ادامه دهیم اهواز در بیست سال آینده به شهری تبدیل خواهد شد که مردم فقط برای کار کردن در آن می مانند و بعد می روند تا در شهرهای دیگر زندگی کنند،بنابراین تا دیر نشده باید یک فکر اساسی در این مورد کرد تا بتوانیم امکاناتی فراهم کنیم تا لااقل جایگزین معضلات شهر اهواز باشد که انگیزه ای برای ماندن مردم و تحمل بعضی معضلات لاینحل باقی بماند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار