کد خبر: ۴۳۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵:۵۵ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۲
فرماندار ویژه آبادان عنوان کرد
فرماندار ویژه آبادان با اشاره به توقیف زمین ساختمان متروپل، در خصوص عملیات گودبرداری در محوطه این ساختمان و صحبت‌هایی مبنی بر اینکه قرار است ساختمان جدید در این محل احداث شود، گفت: هنوز درخواست رسمی در این خصوص دریافت نشده است.
احسان عباسپور با اشاره به نخستین سالگرد فروریختن متروپل اظهار کرد: برنامه سالگرد جان‌باختگان این حادثه توسط خانواده‌ها برگزار می‌شود.

وی درمورد آخرین وضعیت ساختمان متروپل افزود: ساختمان متروپل کاملا تخریب و با حکم قضایی توقیف شده است.

فرماندار ویژه آبادان در خصوص عملیات گودبرداری در محوطه این ساختمان و صحبت‌هایی مبنی بر اینکه قرار است ساختمان جدید در این محل احداث شود، گفت: هنوز درخواست رسمی در این خصوص دریافت نشده است. احتمالا عملیات گودبرداری برای ایمن‌سازی محل انجام می‌شود. البته منطقه آزاد اروند که ناظر کار بوده یا شهرداری یا هر کسی که در حال گودبرداری است، باید در این خصوص اظهار نظر کند.

عباسپور در خصوص وضعیت ایمنی قل دیگر ساختمان متروپل، بیان کرد: به شهرداری و اداره شهرسازی آبادان ماموریت داده شده که ایمن‌سازی همه ساختمان‌هایی که شک بر این است که از نظر ایمنی مشکل دارند را بررسی کنند.

وی در مورد ادامه ساختمان‌سازی هلدینگ عبدالباقی تصریح کرد: موضوع ادامه یا جلوگیری از ساختمان‌سازی این هلدینگ باید در مراجع قضایی مطرح شود و قاضی باید در این خصوص اظهار نظر کند.
منبع: ایسنا


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار