کد خبر: ۴۳۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۴ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: هشت هزار و ۱۴۰ کودک با حضور در فضاهای دوستدار کودک هلال احمر ویژه طرح نوروزی از خدمات این جمعیت بهره مند شدند.

 وحید شعبانی روز جمعه در خصوص ارائه خدمات به کودکان در قالب طرح نوروزی بیان کرد: یکی از خدمات هلال احمر در ایام نوروز، ارائه آموزش های امدادی و خدمات به کودکان است.

وی در ادامه با اشاره به تعداد افرادی که در مدت زمان اجرای طرح نوروزی اسکان اضطراری شده‌اند، افزود: ۷۷۷ مسافر نوروزی که در حوادث مختلف آسیب دیدند در این مدت اسکان اضطراری شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اعضای جوان این جمعیت همچنین در این مدت به ۲۱ هزار و ۵۱۴ مهمان نوروزی ارایه خدمت کردند.

وی با اشاره به گستردگی حوزه جغرافیایی استان و وقوع حوادث گوناگون در آن ادامه داد: بیش از ۱۹ هزار و ۷۳۴ نفر در این ایام در حوادث مختلف آسیب دیدند که از این تعداد ۴۹ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

شعبانی با اشاره به استقرار درمانگاه‌های موقت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان در یادمان های دفاع مقدس اظهار کرد: ۶ هزار و ۹۶ نفر از مسافران راهیان نور در این مدت با مراجعه به این مراکز از خدمات درمانی هلال‌احمر در بهره مند شدند.

طرح نوروزی هلال احمر خوزستان از ۲۴ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه است.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار