کد خبر: ۴۳۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۱ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۱
مدیر امور انتقال ناحیه غرب اهواز شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: پست برق ۱۳۲ به ۳۳ و ۱۱ کیلوولت کشاورزی اهواز که به علت بارندگی‌های شدید دی ‌ماه دچار حادثه و از مدار خارج شده بود، با تعمیرات اساسی، برق‌دار و وارد مدار شد.
امیر زبیدی اظهار کرد: در بارندگی شدیدی که ۱۹ دی‌ ماه سال جاری رخ داد، پست برق ۱۳۲ به ۳۳ و ۱۱ کیلوولت پست برق کشاورزی اهواز دچار حادثه و پست از مدار خارج شد.

وی افزود: پس از بروز این حادثه با حضور نیروهای عملیاتی و انتقال بار به پست‌های همجوار، تعمیرات اساسی کلیدخانه ۱۱ کیلوولت آغاز شد و بخش‌های آسیب‌دیده در کمترین زمان ممکن مورد تعمیر و بهینه‌سازی قرار گرفت.

مدیر امور انتقال ناحیه غرب اهواز شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: تعویض و اورهال بریکر ۱۱ کیلوولت، تعویض و اورهال سکسیونر، تعویض CT وال‌بوشینگ ۱۱ کیلوولت، تعویض مقره ساپورت نگهدارنده باس بار ۱۱ کیلوولت، تعویض رله‌های بریکر و … از جمله اقدامات اساسی برای بهینه‌سازی قسمت‌های آسیب‌دیده پست کشاورزی اهواز بوده است.

زبیدی عنوان کرد: پست برق فوق توزیع کشاورزی در حال حاضر برق‌دار و در حال بهره‌برداری است.

وی افزود: با توجه به شرایط جوی حاکم، نیروهای عملیاتی و تعمیراتی این شرکت در آمادگی کامل هستند تا اثرات هر حادثه در شبکه را در کمترین زمان ممکن برطرف کنند.

شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت انتقال برق در شبکه انتقال و فوق توزیع در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

 

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار