کد خبر: ۴۳۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷:۱۵ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۱
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی هسته ای ایران گفت: خون شهدا همیشه جریان ساز بوده و به برکت خون این عزیزان ایران راه پیشرفت را طی کرد.

محمد اسلامی پنجشنبه در آیین بزرگداشت سرلشکر شهید حسین خرازی در شهر دارخویین شادگان با تاکید بر اینکه دشمنان ملت ایران به معنای حقیقی کلمه کوردل هستند، افزود: آنها فکر می‌کنند با فتنه‌گری می‌توانند جریان حرکت و پیشرفت موفق جمهوری اسلامی ایران را متوقف کنند.

وی اظهارکرد: امروز تمام اسلام در برابر همه قوای شرک قرار گرفته است و برای پیروزی جامعه، روحیه شهادت و ایثارگری نیاز است.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: شهدا و رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس از خانواده خود گذشتند تا اسلام و انقلاب پابرجا بماند و هیچگاه به دنبال منافع شخصی نبودند و دلبستگی به دنیا نداشتند و امر خدا را سرلوحه کار خود داشتند.

اسلامی بیان‌کرد: تک تک شهدای دارای روحیات و احوالاتی در زندگی هستند که باید برای جوانان یادآوری شود و نسل جدید با راه و روش شهدا و وابستگی به قران و اهل بیت(ع) آشنا شوند و زندگی خود را شهدایی و در مسیر شهدا قرار دهند.

وی افزود: مردم ایران عشق به اسلام و مقام معظم رهبری دارند و در تمامی صحنه با حضور خود این مهم را ثابت کردند.

اسلامی با اشاره به نیروگاه شهر دارخویین گفت: شهرک دارخویین میعادگاه شهداست و هزاران شهید در این منطقه جانشان را برای حفاظت از کشور اهدا کردند.

وی بیان‌کرد: به پاسداشت یاد شهدا، نیروگاه اتمی کارون که ثبت جهانی است، با توان داخلی در این منطقه احداث خواهد شد تا ایران اسلامی نیازی به خارجی‌ها در این زمیه نداشته باشد.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار