کد خبر: ۴۲۹۲۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۳ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی:
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه‌ای با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در وزارتخانه با هدف شناسایی و توسعه ظرفیت‌های گردشگری شهرستان کارون و شهر کوت عبدالله خبرداد.

مجتبی یوسفی در توضیح جلسه فردا با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: ظرفیت‌های گردشگری شهرستان کارون با مرکزیت کوت عبدالله باید با هدف رشد و توسعه اقتصادی این منطقه شناسایی شود.

وی افزود: باید برای کشف قابلیت‌های شناسایی نشده مزیت‌های گردشگری در حوزه تاریخی، طبیعی، روستایی و کشاورزی شرایطی ایجاد شود که سبب ترغیب گردشگران برای بازدید و حضور در این شهرستان شوند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید کارشناسانی در منطقه حضور یابند تا قابلیت‌های پنهان گردشگری و محلی و حتی عشایری کوت عبدالله ابتدا شناسایی و سپس معرفی شود.

یوسفی همچنین حفاظت از آثار ارزشمند تاریخی و محلی را ضروری دانست و گفت: در همین راستا در جلسه‌ای با وزیر محترم میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درصدد تبدیل ظرفیت‌های بالقوه گردشگری کوت عبدالله به بالفعل هستیم تا شاهد افزایش توسعه اجتماعی و اقتصادی در این منطقه باشیم.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار