کد خبر: ۴۲۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۴ - ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به تاثیر بارندگی و شرایط جوی در اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه شهید چمران، از تلاش برای بهره‌برداری از این پروژه در دهه فجر خبر داد.

سیاوش محمودی با اشاره به آخرین وضعیت آماده‌سازی دو لاین تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: وضعیت جوی و بارندگی‌های اخیر مقداری کار را عقب انداخته است و اگر در یکی دو روز آینده نیز بارندگی رخ دهد قطعا کار چند روز دیگر نیز عقب می‌افتد.

وی افزود: چند روز پیش زیرسازی و آسفالت اولیه مسیر امانیه – پل پنجم تقاطع دانشگاه انجام شد اما در مسیر پل پنجم به گلستان باید حدود ۱۳ سگمنت نصب شود تا کار نهایی شود. این مرحله از کار، روی مسیرهای عبوری در حال انجام است و این مسیرها حساسیت خاصی دارند و کار باید با دقت و ایمنی بالا انجام شود اما اگر بارندگی رخ دهد، احتمالا کار عقب می‌افتد.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: تمام تلاش بر این است که این پروژه در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

پیش از این در مهرماه مسیر گلستان به سمت امانیه و در آبان‌ماه مسیر امانیه به گلستان تقاطع غیرهمسطح دانشگاه شهید چمران به بهره‌برداری رسیده بود و بنا بر وعده شهرداری، قرار بود کل پروژه در پایان دی‌ماه تحویل داده شود و در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار