کد خبر: ۴۲۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۳:۲۱ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به اجرای طرح چهار روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان گفت: ۸۹ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز به همراه یک هزار و ۸۲۴ عدد انواع فشنگ مربطه در خوزستان کشف و جمع آوری شد.

سردار سید محمد صالحی با اشاره به برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی و سلب تحرک مجرمان و قانون‌گریزان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان به مدت چهار روز اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در سراسر خوزستان با تسلط اطلاعاتی و انجام اقدامات خاص پلیسی ۷۷ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در چندین عملیات منسجم و مقتدرانه دستگیر کردند.

سردار صالحی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، ادامه داد: تامین امنیت شهروندان وظیفه پلیس و عبور از آن خط قرمز فراجا است و با فرد یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب "نزاجا"نیز سه شنبه گذشته از کشف ۹ قبضه سلاح جنگی از نوع "شاتگان پنج ستاره" در یک عملیات اطلاعاتی توسط نیروهای ارتش در مرزهای این استان خبر داده بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار