کد خبر: ۴۲۸۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۹ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت آلودگی هوای اهواز و ادامه فعالیت حضوری ادارات و مدارس، گفت: نگوییم چون شهرهای دیگر تعطیل شده‌اند ما نیز در اهواز باید تعطیل شویم و اگر دیگر شهرها تعطیل نشده‌اند ما نیز نباید تعطیل شویم؛ نسبت نگیریم.

سیدکریم حسینی در پاسخ به اینکه با توجه به وضعیت آلودگی هوای اهواز چرا ادارات و مدارس در این شهر غیر حضوری اعلام نمی‌شوند؟ اظهار کرد: مسئولان امر که مسئول مستقیم این حوزه نیستند و افرادی که در فضای مجازی مطالبی می‌نویسند، حواس‌شان باشد که مطالبی که نقل می‌شود باعث تشویش مردم و وارد کردن استرس و اضطراب نشود. کسی که  کارشناس امر نیست نظر ندهد.

وی افزود: بپرسید و سوال کنید به هرحال کارشناس وجود دارد. در این خصوص از مدیرکل مربوطه سوال پرسیدم، به هرحال اعداد و ارقام وضعیت را مشخص می‌کند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: نگوییم چون شهرهای دیگر تعطیل شده‌اند ما نیز در اهواز باید تعطیل شویم و اگر دیگر شهرها تعطیل نشده‌اند ما نیز نباید تعطیل شویم؛ نسبت نگیریم.

وی بیان کرد: اعداد و ارقامی که کارشناسی شده‌اند و توسط سیستم‌های محیط زیست اعلام می‌شوند باید مبنای کار و مبنای تعطیلی، عدم تعطیلی و هشدار باشند. بعضی وقت‌ها، غلظت آلودگی الزاما نشان‌دهنده وضعیت غیرمجاز نیست.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار