کد خبر: ۴۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۰۲:۱۰ - ۲۶ آبان ۱۴۰۱
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام تروریستی ایذه در پیامی نوشت: دشمنان جاهل بدانند این ناآرامی‌ها که از اتاق‌جنگ استکبار جهانی و ایادی سرسپرده آنان هدایت می‌شود، ذره‌ای در ایمان و اراده راسخ این ملت خدشه وارد نخواهد کرد.

محمدباقر قالیباف چهارشنبه شب در پی وقوع اقدام تروریستی تیراندازی به مردم و مأموران حافظ امنیت در شهرستان ایذه و آتش‌زدن حوزه علمیه این شهر در پیامی نوشت: وقوع حادثه تروریستی تیراندازی به مردم و مأموران حافظ امنیت در شهرستان ایذه و آتش‌زدن حوزه علمیه این شهر که باعث شهادت و مجروحیت جمعی از هموطنان عزیز شد موجب تأسف و تأثر گردید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دشمنان کینه‌ورز و آتش‌افروزان‌ تکفیری که با ایجاد اغتشاش تلاش دارند آرامش ملت را خدشه‌دار کنند بار دیگر با شلیک مستقیم به روی مردم، آنان را به خاک و خون کشاندند که این نشانی به‌جز دشمنی و کینه‌ورزی با ملت و اعتقادات آنان نیست.

قالیباف افزود: دشمنان جاهل بدانند این ناآرامی‌ها که از اتاق‌جنگ استکبار جهانی و ایادی سرسپرده آنان هدایت می‌شود، ذره‌ای در ایمان و اراده راسخ این ملت خدشه وارد نخواهد کرد.

وی در ادامه از نهادهای امنیتی و انتظامی خواست با قاطعیت به شناسایی آمران و عاملان این حادثه خونین اقدام کرده و مراکز درمانی به وضعیت مجروحان و مصدومان با تمام توان خویش اقدام کنند.

قالیباف ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و به‌ویژه اهالی شهرستان ایذه و خانواده‌ شهیدان این واقعه، برای ارواح طیبه شهدا رضوان و رحمت الهی و برای مجروحین و مصدومین شفا و بهبودی را از درگاه پروردگار منان مسالت کرد.

در پی وقوع اقدام تروریستی تیراندازی به مردم و مأموران حافظ امنیت در شهرستان ایذه تاکنون ۵ نفر شهید و ۱۰ تن مجروح شده‌اند.

 

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار