کد خبر: ۴۲۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۷ - ۲۱ آبان ۱۴۰۱
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اوایل وقت فردا یکشنبه به تناوب سبب رگبار باران و رعد و برق و وزش تندباد لحظه‌ای در بیشتر نقاط خوزستان (به ویژه در مناطق شمالی و شرقی) و احتمال ریزش تگرگ در نقاط مستعد استان خواهد شد.

 محمد سبزه زاری بیان کرد: با توجه به بالابودن شاخص‌های ناپایداری این سامانه، احتمال شدت گرفتن بارش در دیگر مناطق خوزستان نیز وجود دارد.

وی گفت: از فردا یکشنبه تا روز سه شنبه هفته جاری، بارش به صورت پراکنده در مناطق شرقی و جنوبی خوزستان ادامه خواهد داشت. همچنین تا اواخر وقت امروز شنبه شمال غرب خلیج فارس در برخی ساعات مواج ، همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود و طی فردا و پس فردا نیمه مواج خواهد بود.

سبزه زاری افزود: برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نیز وقوع پدیده مه یا مه رقیق در مناطق جنوبی و مرکزی خوزستان مورد انتظار است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان ادامه داد: در شبانه روز گذشته گتوند با ۳۲.۳ و دهدز با ۱۰ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان گزارش شدند.
وی افزود: در شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۲۸.۴ و حداقل به ۱۹.۵ درجه سانتیگراد رسید.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان شهر حسینیه از توابع شهرستان اندیمشک در ۲۴ ساعت گذشته با بارش ۲۸.۲ میلیمتر باران بیشترین میزان بارندگی در استان را داشت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار