کد خبر: ۴۲۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - ۱۱ آبان ۱۴۰۱
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: دشمنان ما هیشه در پی پیدا کردن راهی برای ضربه زدن به ایرانِ قوی هستند.

سردار حسن شاهوارپور در نشست بررسی مسایل روز کشور که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، معاونان و کارکنان در محل سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد بیان کرد: دشمنان ما نمی‌خواهند که کشور ایران،  متکی بر علم و هوشیاری نیروی جوان خود باشد.

وی به اهداف دشمن برای ایجاد آشوب و فتنه در کشور اشاره کرد و افزود: دشمن در سال‌های گذشته از هر طریق برای منزوی کردن ما وارد شد ولی با همت و پشتکار جوانان ما به ویژه دانشجویان عزیز در تمامی صحنه‌ها شکست خورد و نتوانست به اهداف شیطانی خود برسد.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: دشمن تلاش می‌کند تا با استفاده از تحریم و ایجاد آشوب و ناامنی در کشور، فشار وارد کند اما نقشه های آنها نقش بر آب شده است.

وی ادامه داد: دانشجویان و جوانان، همیشه برای ما عزیز و با ارزش هستند و آنها را چون فرزندان خود دوست داریم؛ آنها سرمایه حقیقی کشور هستند.

شاهوارپور گفت: با اتکا به حس پدرانه خود از دانشجویان و جوانان عزیز می‌خواهم که در مقابل فتنه‌های دشمن هوشیار باشند تا خدای ناکرده به میهن عزیز ما آسیبی وارد نشود. 

وی ادامه داد: امروز نیز چون دیگر روزهای سخت گذشته باید در کنار هم باشیم و با پشتیبانی یکدیگر از ایران، این میراث گرانبها نگهداری کنیم. فراموش نکنیم در دوره‌های مختلف، جوانان این مرز و بوم برای امنیت و پایداری ایران از خود گذشتند و جان با ارزش خود را فدا کردند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نقض استقلال، و تعدی به امنیت کشور و ملت شریف و عزیز ایران، برای ما همیشه خط قرمز است. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز درباره "فتنه‌های دشمن در کشور" گفت: مردم باید هوشیار باشند و بدانند که دشمن در فکر تجزیه کشور بوده و هیچ وقت به دنبال اصلاح مسایل داخلی ما نیست.

دکتر محمدحسین سرمست افزود: دشمن در پی رخنه کردن بین جوانان است تا بتواند با استفاده از آنها اوضاع و فضای کشور را ناآرام و ناامن کند لذا از جوانان و دانشجویان عزیز تقاضا دارم که چشم و گوش‌ خود را در برابر فتنه‌های دشمن باز کرده و متوجه باشند که دشمن هرگز در پی خیرخواهی آنان نبوده و نیست.

وی ادامه داد: هرگز نباید فراموش کنیم که جوانان ما زمان جنگ تحمیلی و سال‌های اخیر در برابر دشمنان ایران عزیز ایستادگی کردند و از جان خود گذشتند تا مبادا خدای ناکرده، کسی به مرزهای این کشور تعدی کند و بخواهد بخشی از آن را تجزیه کند. 

وی افزود: امیدوارم با درایت و چشمان باز، فتنه‌های دشمن تجزیه‌طلب را خنثی کنیم تا شرمنده خون شهیدان نشویم.

گفتنی است دیروز دوشنبه جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و شهید چمران در محکومیت حوادث و اغتشاشات اخیر کشور، در محوطه دانشگاه شهید چمران تجمع و راهپیمایی کردند.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار