کد خبر: ۴۱۹۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۲ - ۱۱ مهر ۱۴۰۱
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مشکل آبرسانی به ۱۲۲ روستای خوزستان برطرف شده و در ماه‌های آینده نیز به همت قرارگاه امام حسن(ع) پروژه‌های آبرسانی به سایر بخش‌ها تکمیل می‌شود.

سرتیپ پاسدار علی فدوی در نشست قرارگاه امام حسن(ع) با حضور جمعی از فرماندهان سپاه خوزستان ،بیان کرد:نشست این قرارگاه هر سه هفته یک بار به صورت تصویری در سراسر استان‌ها برگزار می شود اما باتوجه به اهمیت خدمت‌رسانی به خوزستان و دعوت سپاه خوزستان ، امروز نخستین جلسه این قرارگاه با حضور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) ، فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب و جمعی از فرماندهان استان در اهواز ، تشکیل شد.

وی افزود: تاکنون همدلی و هماهنگی خوبی بین مجموعه‌های مختلف که درگیر موضوع آب خوزستان هستند، شکل گرفته که قرارگاه کربلا در جنوب غرب، سپاه ولیعصر(عج) ، آبفا خوزستان ، برق منطقه ای و سایر مجموعه‌ها در سال‌های اخیر برای رفع معضلات آب تلاش‌ فراوانی داشتند که شایسته تقدیر است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: اکنون مشکل آبرسانی به ۱۲۲ روستا برطرف شده و این آمار بالایی در زمینه خدمت‌رسانی در حداقل زمان است.

وی بیان کرد: رفع مشکلات روستاها و مناطق محروم، سریعتر از زمان تعیین شده، می تواند در جامعه امیدبخش باشد و این همدلی انگیزه خدمت‌رسانی مجموعه‌های مختلف را نیز افزایش می دهد.

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنجشنبه به منظور حضور در نخستین جلسه قرارگاه امام حسن(ع) و بازدید از چندین پروژه آبرسانی در سطح استان وارد خوزستان شد.

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار