کد خبر: ۴۱۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱:۳۷ - ۰۶ مهر ۱۴۰۱
تولید الکل طبی "شکرستان ایران" از ظرفیت اسمی ۳۳ میلیون لیتر عبور کرد و رکوردی جدید در تولید این محصول استراتژیک در شرکت خمیرمایه و الکل رازی به ثبت رسید.

این شرکت قطب الکل طبی منطقه است و با تولید روزانه ۱۱۰ هزار لیتر، ۸۰ درصد الکل طبی مورد نیاز کشور را تامین می‌کند.

این گزارش حاکیست: تولید الکل طبی نیز به تازگی با طرح دانش‌بنیان یکی از متخصصان نیشکری، به ۲۰ درصد بالاتر از ظرفیت اسمی رسیده و گامی مهم در سال تولید دانش‌بنیان برداشته شده است.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی عبور از ظرفیت اسمی و ثبت رکورد جدید در شرکت خمیرمایه و الکل رازی را نشان خودباوری و همت کارکنان دانست و از تلاش‌ شبانه‌روزی جهادگران تولید، قدردانی کرد.

عبدعلی ناصری اظهار امیدواری کرد تا این رکوردشکنی‌ها در سال مزیّن به شعار تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین تکرار شود و شاهد شکوفایی بیش از پیش در تولید محصولات متنوع این صنعت باشیم.

آینده‌ای روشن در انتظار شرکت خمیرمایه و الکل رازی

مدیرعامل شرکت خمیرمایه و الکل رازی نیز در پی عبور از ظرفیت اسمی، همت و تلاش کارکنان این شرکت را ستود و ثبت رکورد تولید ۳۳ میلیون و ۸۶۵ هزار و ۸۷۰ لیتر محصول الکل تولیدی را نشان شایستگی، کار گروهی و استفاده موثر و حداکثری از امکانات دانست که نویدبخش آینده‌ای روشن برای شرکت است.

شهرام فرحمند افزود: ثبت این موفقیت ثمره زحمات، فداکاری، انسجام، مسوولیت‌پذیری و غیرت کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید و سایر واحدها است که در شرایط تحریم و کرونا از هیچ کوششی فروگذار نکردند و در مسیر تعالی و بهبود مستمر قدم برداشتند.

شرکت خمیرمایه و الکل رازی باکیفیت‌ترین الکل طبی خاورمیانه را تولید می‌کند. در کنار تامین نیاز کشور، صادراتِ این فرآورده‌ باارزش، دریچه‌ای را به سمت شکوفایی خوزستان گشوده است.

 

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار